10 вересня 2012, 21:30
0
16
Збірна України не поїде на U-21 Євро-2013

У заключному матчі кваліфікаційного турніру на молодіжний Євро-2013 збірна України з рахунком 2:1 у гостях поступилася одноліткам з команди Швеції, посіла третє місце в групі і не зможе поборотися за путівку в Ізраїль.

Швеція U-21 - Україна U-21 - 2:1

Голи: Айдаревич (5), Ішак (7) - Богданов (82)

Швеція: Йонссон, М. Юханссон, Янссон (К), Петтерссон, Альборноз, Челік, Хільемарк, Я.Юханссон (Роден, 78), Хульт, Айдаревіч (Юнссон, 46), Ішак (Крафт, 89)

Україна: Березовський, Кушніров, Парцванія, Кривцов (К), Рибалка (Балашов, 41, Богданов, 64), Федотов, Шахов, Люлька, Гречишкін, Коркишко, Караваєв.

В іншому матчі в нашій групі молодіжка Литви з рахунком 1:3 програла команді Фінляндії

Упущені моменти

Невідомо, як би склалася ця зустріч, якби в самому її початку наші моменти, а не шведські, закінчилися голами. Але удари Рибалки і Караваєва були неточні, а спроби Айдаревіча і Ішака – успішні.

Вже на 3 хвилині Рибалка отримав м'яч з глибини поля, перебуваючи на лінії штрафного прямо проти воріт, але поквапився з ударом і не влучив у рамку. І майже відразу ж була відповідь. Челік скидав м'яч головою після подачі з глибини, і той знайшов руку нашого захисника. Господарі недовго розповідали судді про пенальті, а просто подали кутовий, як пенальті. Після подачі справа Березовський "пішов гуляти" і Айдаревич головою відправив м'яч у кут наших воріт. 1:0.

Нокдаун від шведів

Не встигли наші розібратися в тому, що трапилося, а рахунок вже подвоївся. Шведи перервали розвиток нашої атаки ще у центрі поля, послідувала швидка передача вперед на Айдаревича, і після знижки останнього Ішак, вийшовши один на один з Березовським, вразив дев'ятку наших воріт. 2:0.

Дуже швидко "перевернути" все на нашу сторону міг Караваєв. Наш півзахисник втік від двох захисників по правому краю і метрів з 35-ти перекинув м'яч, через який вийшов з воріт голкіпера, але не влучив у ворота.

Шведський контроль

Час, що залишився в першому таймі, шведи провели спокійно, біля своїх воріт і в контратаках, а наші – знервовано і в пошуках своєї гри. Але діяти гостріше й точніше, ніж на початку зустрічі, незважаючи на, в тому числі, і заміну Рибалки на Балашова, нашим хлопцям до перерви так і не вдалося.

Другий тайм, як це не сумно, теж пройшов за сценарієм шведів. Граючи від оборони, вони створили, мабуть, більше небезпечних моментів, ніж наші, які намагалися подовгу і до вірного розігрувати м'яч.

Надія від Богданова

На 82-й хвилині надію нашим подарував Богданов, з 25-ти метрів розстріляв "дев'ятку" воріт Йонссона. 2:1. Але все ж перемогу і путівку в плей-офф справедливо завоювали шведи.