Група України: Чорногорія розгромила Сан-Марино, Польща впоралася з Молдовою

Суперники України проведуть чергові матчі

У вівторок, 11 вересня, група Н зіграла другий тур. Сан-Марино вдома поступився Чорногорії, а Молдова програла Польщі.

Група Н

Сан-Марино - Чорногорія - 0:6

Гол: Лукас Джорджевич (24), Фатос Бечірай (26, 51), Ельсад Зверотич (79), Андреа Делібашич (78, 82)

Чорногорія: Бозович, Савич, Джудович, Баша, Волков, Вукчевич (Зверотич, 66), Пекович, Дамьянович, Йоветич, Л. Джорджевич (Делібашич, 66), Бечірай (Касаліца, 75)

Польща - Молдова - 2:0

Гол: Якуб Блащиковськи (33-пенальті), Якуб Вавжіняк (81)

Польща: Титонь, Василевськи, Глік, Вавжіняк, Пішчек, Межеєвськи (Собех, 71), Борисюк (Криховяк, 75), Полянськи, Блащиковськи, Левандовськи, Сагановськи (Собота, 46)

Молдова: Намашко, Раку, Армаш, Єпуряну, Головатенко, Петраш (Овсянников, 46), Гацкан, Ст. Іванов (Оніка, 73), С. Ковальчук, Пікущак, Суворов (Алексєєв, 83)

32-га хвилина. ПЕНАЛЬТІ! У ворота збірної Молдови! Головатенко вдарив по ногах Піщека у власному штрафному.

33-тя хвилина. ГОЛ 1:0 Блащиковськи! Капітан збірної Польщі без особливих проблем забив гол у ліву від себе дев'ятку.

84-та хвилина. ГОЛ 2:0 Після навісу з лівого флангу від Блащиковськи Вавжіняк завдав удару головою точно у притирку з дальньою штангою.

За матеріалами: Спорт bigmir)net

ТЕГИ: сборная Польшисборная Молдовысборная Черногориисборная Сан-Марино