11 вересня 2012, 22:40
0
25
Капелло не знає поразок

Головний тренер збірної Росії Фабіо Капелло прокоментував перемогу над Ізраїлем у матчі 2-го туру відбору до ЧС-2014.

"Ми дуже добре почали гру, вийшли вперед. Потім забили другий гол, після якого дещо зменшили оберти: м'яч став рухатися не так активно, ми менше пресингували. Збірна Ізраїлю у цей час могла повернутися у гру.

Суперник створив кілька небезпечних ситуацій, але завершити їх голом до перерви не зміг. У другому таймі ми знову включили пресинг. Забили ще двічі. Природно, при рахунку 4:0 результат був зрозумілий.

Грою я задоволений, хоча мене засмутили три травми, отримані нашими футболістами. У Бистрова, що зіткнувся головою з суперниками, - легкий струс мозку, Кокорін пошкодив задню поверхню стегна, у Анюкова забій гомілкостопу", - зазначив Капелло.

Нагадаємо, що сьогодні збірна Росії розгромила Ізраїль з рахунком 4:0.

За матеріалами: Soccer.ru