Саленко: Динамо потрібно менше тренуватися

14 вересня 2012, 15:05
0
16
Олег Саленко прихильник європейської моделі двох ігор на тиждень і тренувань через ігри

Екс-форвард Динамо Олег Саленко впевнений, що Динамо без проблем зуміє обіграти Карпати у матчі 9-го туру УПЛ. Головне – забити швидкий м'яч.

Поєдинок з Карпатами буде розминкою перед ПСЖ?

Якщо дотримуватися цієї думки, то вийде як у минулих матчах виривати перемогу на останніх хвилинах. Тут необхідно відразу забивати м'яч і вигравати зустріч. Вважаю, на поле вийде бойовий склад.

Ви не вважаєте, що Юрій Сьомін дасть відпочити основним гравцям?

Не варто звертати увагу на те, що футболісти провели матч за збірну. Вважаю, потрібно робити, як у Європі  більше грати і менше тренуватися.

У якому руслі будуть діяти команди?

Ясно, що Динамо буде атакувати, а Карпати захищатися. Киянам, якщо їм вдасться провести швидкий гол, не варто закриватися на своїй половині поля, як вони це часто роблять. Важливо забити ще, домогтися більш вагомої переваги, і лише потім, у другій половині зустрічі, випускати молодих футболістів. Необхідно оформити результат у першому таймі.

Ризикнете спрогнозувати рахунок матчу?

Думаю, Динамо переможе з рахунком 2:0. Карпати поки що не в тій формі, щоб конкурувати з київським клубом.

Нагадаємо, початок матчу 9-го туру УПЛ Динамо-Карпати на НСК Олімпійський сьогодні о 19:00.

За матеріалами: СПОРТ bigmir)net