Красива перемога. Металіст розгромив Ворсклу

15 вересня 2012, 20:25
0
9
Металіст приймає Ворсклу

У суботу, 15 вересня, в матчі 9-го туру української Прем'єр-ліги харківський Металіст вдома в нервовому матчі розгромив полтавську Ворсклу.

Металіст (Харків) - Ворскла (Полтава) - 4:0

Гол: Клейтон Хав'єр (64, 88), Тайсон (83), Марлос (90)

Попередження
: Барвінко (43), Едмар (66) - Краснопьоров (6), Маркоскі (41), Лієтава (80)

Вилучення: Барвінко (61) - Макоскі (78)

Харків. ОСК Металіст. Початок матчу: 19:30

Арбітр: Євген Арановський (Київ)

Металіст: Дишленкович, Барвінко, Пшеничних, Гуйє, Вільягра, Торрес (Марлос, 86), Едмар, Шав'єр, Соса, Вілліан (Тайсон, 58), Крістальдо (Торсільері, 72)

Ворскла: Долганський, Матвєєв, Даллку, Чеснаков, Селін, Краснопьоров, Громов (Чичиков, 82), Будник (Ліетава, 69), Маркоскі, Безус, Кривошеєнко (Янузі, 46)

Хронологія матчу:

6-а хвилина. Жовту картку отримує Краснопьоров за те, що сіпнувся зі стінки перед ударом.

6-а хвилина. Подача з флангу, Вілліан пробиває по воротах, і Долганський витягує м'яч з-під поперечини.

11-а хвилина. Долганський невдало зіграв на виході і Хосе Соса головою пробиває в створ воріт - захисник перегородив шлях м'ячу.

17-а хвилина. Вільягра пробиває по воротах - вище поперечини.

33-а хвилина. Крістальдо вийшов один на один з Долганським, проскочив голкіпера, але з гострого кута не влучив у порожні ворота.

44-а хвилина. Помічнику Мирона Маркевича показали червону картку, суддя виганяє його за межі тренерської лавки.

45-а хвилина. Вілліан пробиває, Долганський відбиває м'яч перед собою, а потім виправляється, беручи добивання Клейтона.

48-а хвилина. Дишленкович і Пшеничних зараз самі собі ледь не привезли гол. Безус міг вискакувати на ворота, але врізався в голкіпера.

52-а хвилина. Вільягру вже вкотре у матчі підключають до атаки по його правій бровці. Знову Крістіан бив по воротах, але в створ потрапити не зумів.

59-а хвилина. Після навісу з лівого флангу зі штрафного Папа Гуйє пробив у ближній кут. Несильно, але все-таки пробив. Долганський зумів піймати м'яч точно на лінії воріт.

60-а хвилина. Прийшов час Дишленковича рятувати свою команду! "Ворскла" заробила штрафний метрах за 25 метрів від воріт "Металіста". Безус пробив точно в правий від себе кут. На місці воротар харків'ян!

61-а хвилина. ВИДАЛЕННЯ! Скажу чесно, до цього все і йшло! Багато грубих фолів у матчі, і не дивно, що червона показана гравцеві "Металіста". Це барвінку отримав другий "гірчичник" у матчі.

64-а хвилина. Хав'єр закрутив м'яч зі штрафного точно в правий від себе кут. М'яч по хитромудрій траєкторії таки заскочив у ворота "Ворскли".

68-а хвилина. Будник потужно пробив з дальньої штрафного, Матвєєв спробував підставити голову, але зовсім небагато він не дістався до м'яча.

77-а хвилина. В офсайді опинився Тайсон.

78-а хвилина. Маркоскі отримує червону картку. Причому спочатку він отримав жовту за фол, а потім червону вже за суперечки.

83-я хвилина. ГООЛ 2:0 Провалилася оборона "Ворскли", що дозволила Тайсону вискочити сам на сам з воротарем. Такі м'ячі Тайсон забиває із закритими очима.

88-а хвилина. Гооол 3:0 Просто краса! Хав'єр завдав дивовижний за красою удар у ближню дев'ятку метрів з двадцяти п'яти. Такі удари не беруться.

90-а хвилина. ГООЛ 4:0 Марлос обіграв суперника на фінт, добіг до лінії штрафного і "парашутом" відправив м'яч за спину Долганський.

За матеріалами: Спорт bigmir)net