Ла Ліга: Новий конфуз Реала і Роналду, Барселона розгромила Хетафе

15 вересня 2012, 23:54
0
17
Роналду знову розчарований

15-17 вересня відбудуться матчі четвертого туру іспанської Ла Ліги. У суботу Барселона забила 4 голи Хетафе, а Реал знову розчарував своїх уболівальників, програвши Севільї.

15 вересня

Хетафе - Барселона - 1:4

Гол: Маскерано (80-автогол) - Адріано (33), Мессі (75-пенальті, 78), Вілья (90)

Хетафе: Мойя, Валера, Лопо, Алексіс, М. Торрес, Х. Торрес, Мічел (Ласен, 69), Педро Леон (Сарабіа, 79), Баррада, Д. Кастро, Колунга (А. Васкес, 60)

Барселона: Вальдес, Монтойя, Піке, Пуйоль (Маскерано, 57), Адріано, Хаві, Бускетс, Алькантара (Мессі, 59), Тельо (Вілья, 75), Педро, Фабрегас

33-тя хвилина. ГОЛ 0:1 Сеск разом з м'ячем увірвався в штрафний майданчик суперника, де залишив снаряд Адріано, який метрів з семи пробив повз голкіпера суперника!

74-та хвилина. ПЕНАЛЬТІ! Педро прибрав захисника на замаху в штрафному майданчику суперника, а той поставив підніжку гравцеві атаки. Відверто кажучи, умисним цей фол не назвеш.

75-та хвилина. ГОЛ 0:2 Ліонель пробив майже по центру воріт. Мойя доторкнувся до м'яча, але м'яч від руки голкіпера влетів у ворота.

78-ма хвилина. ГОЛ 0:3 Монтойя виконав простріл з правого флангу, м'яч від захисника прилетів до Мессі, який забив у порожні ворота!

80-та хвилина. ГОЛ 1:3 З меж штрафного Сарабіа пробив по воротах. М'яч після рикошету від Маскерано влетів у ближній кут воріт.

90-та хвилина. ГОЛ 1:4 Прекрасна передача верхом на Вілью пішла, форвард уникнув офсайду, виграв позиційну боротьбу у захисника і пробив по воротах повз воротаря.

Севілья - Реал Мадрид - 1:0

Гол: Петр Троховськи (2)

Севілья: Палоп, Сісіньо, Спахич, А. Ботіа, Ф. Наварро, Медель, Мадуро, Навас, Ракітич (Ману, 59), Троховськи (Кондогбія, 82), Негредо (Луна, 69)

Реал Мадрид: Касильяс, Арбелоа (Кальехон, 64), Пепе, Рамос, Марсело, Хедіра, Алонсо, Ді Марія (Бензема, 46), Озіл (Модрич, 46), Роналду, Ігуаїн

2-га хвилина. ГОЛ 1:0 Господарі подали кутовий справа, і неприкритий Троховськи правою ногою з восьми метрів увігнав м'яч під поперечину!

Малага - Леванте - 3:1

Гол: Савіола (28), Хоакін (59), Франсиско Портільо (90) - Мічел (46)

Валенсія - Сельта - 2:1

Гол: Фейнулі (4), Алі Сіссоко (50) - Крон-Делі (16)