19 вересня 2012, 06:55
0
10
Тоді Манчіні не знав, що ведучи 1:2, він все ж програє

Головний тренер Манчестер Сіті розповів, що не вистачило його команді, щоб утримати для себе переможний рахунок у матчі з Реалом.

"Ми дуже розчаровані. Вважаю, що перший тайм ми провели погано, але після перерви зуміли додати. Коли забиваєш в Мадриді два м'ячі і ведеш з рахунком 2:1, потрібно бути уважнішими. Я б дуже не хотів, щоб ми і далі так грали в захисті. Вийшовши вперед, ми повинні були продовжувати грати високо, як робили весь другий тайм.

Не можна весь час говорити про брак досвіду. У нас відмінні гравці, які виступають за свої збірні і проводять за сезон багато матчів. Я задоволений нашою грою в другому таймі, тим, як ми зуміли додати. Однак ми повинні бути розчаровані підсумковим результатом.

Вважаю, тут програють і дві інші команди нашої групи. Попереду ще п'ять матчів, і дуже важливо буде обіграти тепер вдома дортмундську Боруссію. Так, це сильна команда, і нам буде нелегко, але ми в цьому сезоні маємо намір вийти з групи", - розповів тренер.

Нагадаємо, матч Ліги Чемпіонів Реал Мадрид - Манчестер Сіті закінчився з рахунком 3:2.

За матеріалами: UEFA.com

ТЕГИ: Лига ЧемпионовРеал МадридМанчестер СитиРоберто Манчини