Кубок України: Арсенал і Чорноморець проходять далі

22 вересня 2012, 20:00
0
9
Сталь грає з Арсеналом

У суботу, 22 вересня, відбулися два перші матчі 1/16 фіналу Кубка України. Арсенал насилу зломив опір Зорі, а Чорноморець завдяки двом голам за дві хвилини пройшов донецький Металург.

Чорноморець - Металург (Донецьк) - 2:0

Гол: Бурдужан (51), Де Матос (52)

Чорноморець
: Безотосний, Зубейко, Бергер, Фонтанельо, Сантана, К. Ковальчук, Політило, Матос (Васін, 86), Джа Джедже (Балашов, 64), Бобко (Діденко, 90), Бурдужан

Металург Д: Бандура, Морозюк, Барановський, Воловик, Голайдо (Іванко, 65), Мкртчян (Лазич, 83), Макрідіс, Данило, Соарес (Едігарян, 65), Казарян, Траоре

51-а хвилина. ГОЛ 1:0 Де Матос пробив по воротах здалеку, м'яч від захисника прилетів до Бурдужана, який пробив повз голкіпера!

52-а хвилина. ГОЛ 2:0 Бобко виконав простріл з лівого краю штрафного майданчика, який у воротарській площі замкнув Де Матос! Неймовірно!

Сталь (Алчевськ) - Арсенал (Київ) - 2:3

Гол: Степанюк (40), Грицай (117) - Гоменюк (69, 100), Кобахідзе (113)

Попередження
: Шахов (58), Гоменюк (64), Кобахідзе (120)

Вилучення: Шахов (110)

Сталь: 31. Ганєв, 2. Чеботаєв, 4. Солдат, 16. Кондратюк, 22. Міщенко А., 7. Романчук (Локтіонов, 55), 14. Поступаленко, 32. Батюшін (Грицай, 95), 23. Сікорський, 24. Колінз, 25. Степанюк (Козак, 80)

Арсенал: 12. Боровик, 15. Сімович (Симоненко, 82), 17. Гітченко, 31. Леандро (Кобахідзе, 59), 11. Старгородський, 13. Міколюнас (Хомин, 91), 28. Польовий, 52. Шахов, 16. Шацьких, 20. Адійя, 22. Гоменюк

40-а хвилина. ГОЛ 1:0 Поступаленко віддав передачу на правий край штрафного майданчика, звідки Нхага відправив м'яч на дальню штангу на Степанюка, який вразив напівпорожні ворота!

69-а хвилина. ГОЛ 1:1! Гоменюк класно в дотик пробив з меж штрафного майданчика суперника в дальній кут воріт! Зрівняли рахунок гості!

100-а хвилина. ГОЛ 1:2 Адійя пробивав по воротах головою з близької відстані, але голкіпер виручив. На добиванні першим був Гоменюк, який відправив плямистого в сітку.

110-а хвилина. ВИДАЛЕННЯ! Другу жовту картку отримує Шахов за грубу гру. "Арсенал" у меншості.

Сто тринадцятий хвилина. ГОЛ 1:3 Контратака вдалася "Арсеналу". Завершив її гарним ударом з меж штрафного майданчика Кобахідзе. Все вирішено в нашій грі.

117-а хвилина. ГОЛ 2:3 Після прострільної передачі з правого флангу Грицай підставив ногу, від якої м'яч по красивій траєкторії відправився в сітку воріт!

За матеріалами: Спорт bigmir)net