Ла Ліга: Райо Вальєкано - Реал перенесений, Барселона вириває перемогу у Гранади

23 вересня 2012, 22:08
0
30
Райо Вальєкано грає з Реалом

22-24 вересня відбудуться матчі 5-го туру іспанської Ла Ліги.

23 вересня

Райо Вальєкано - Реал Мадрид

Райо Вальєкано: Рубен Андраде, Тіто, Жорді Амат, Лабака, Касадо, Фуего, Хосе Карлос, Бангура, Домінгес, Делібашіч, Каррільо

Реал: Касільяс, Арбелоа, Пепе, Рамос, Марсело, Ессьєн, Алонсо, Модріч, Ді Марія, Роналду, Бензема

Проблема з освітленням на стадіоні. Чекаємо вирішення проблеми

Поки що є інформація, що гру перенесли на 23:00. Marca повідомляє, що хтось вкрав кабель на стадіоні.

Отже, матч офіційно перенесений. У Мадриді шторм

Як повідомляє AS, матч між Райо Вальєкано і Реалом перенесено на 24 вересня. Початок матчу о 21:00.

Мальорка - Валенсія - 2:0

Гол: Віктор (8), Хав'єр Арісменді (55)

Леванте - Реал Сосьєдад - 2:1

Гол: Хав'єр Баркеро (70-пенальті), Обафемі Мартінс (86) - Давид Зурутуза (23)

Атлетіко Мадрид - Вальядолід - 2:1

Гол: Дієго Годін (31), Радамель Фалькао (45-пенальті) - Альберто Буено (55)

Атлетик Більбао - Малага - 0:0

22 вересня

Барселона - Гранада - 2:0

Гол: Хаві (87), Борха Гомес (90-автогол)

Попередження: Флоро Флорес (28), Тоньо (45), Борха Гомес (71)

Барселона: Вальдес, Дані Алвеш, Маскерано, Сонг, Адріано (Тельо, 75), Бускетс, Тіаго Алькантара (Хаві, 56), Сеск, Мессі, Алексіс, Вілья (Педро, 57)

Гранада: Тоньо, Ніом, Иньіго, Лопес, Борха Гомес, Сікейра, Іріней, Мікель Ріко, Торже (Уртадо, 68), Браімі (Ромеро Хайме, 75), Орельяна, Флоро Флорес (Ель-Арабі, 60)

13-та хвилина. Після подачі корнера м'яч заметушився по штрафному, після чого відскочив до Морено, який потужно пробив зльоту, трохи не влучивши у створ.

24-та хвилина. Прохід Мессі був перерваний, м'яч відскочив до Фабрегаса, який з лінії штрафного потужно пробивав у правий кут, голкіпер виручив!

31-ша хвилина. А ось і момент у гостей! Швидка контратака вдалася Гранаді, Сікейра отримав передачу на хід, увійшов у штрафний і пробив під поперечину! Вальдес зумів перевести снаряд на кутовий.

39-та хвилина. Вілья закидав м'яч у штрафну, Лопес намагався перервати передачу і зрізав снаряд у свої ворота! Тоньйо насилу витягнув м'яча з-під поперечини, відправивши його на кутовий.

67-ма хвилина. Адріано причаївся на лівому фланзі, на самоті отримав м'яча і небезпечно прострілив на Мессі, який бив з лінії воротарського, кутовий!

68-ма хвилина. Знову Мессі отримує м'яча у штрафній після закидання від Бускетса, але аргентинець не зумів обіграти голкіпера!

79-та хвилина. Фабрегас! Який момент у іспанця! Після пасу Мессі, Сеск виявився на самоті за 15 метрів від воріт, отримав м'яча і пробив за сантиметри від штанги!

81-ша хвилина. Хаві! І Тоньйо! Чудовий пас Тельйо з лівого флангу на 11-метрову позначку, звідки Хаві пробивав у дотик, голкіпер відверто виручив свою команду!

84-та хвилина. А тепер Вальдес рятує! Ще одна контратака гостей, провалилася оборона каталонців, а Орельяна не реалізує вихід на рандеву з голкіпером!

85-та хвилина. Ще момент! Атака у відповідь господарів, у якій Тоньйо двічі виручив свою команду, відбивши спочатку удар Мессі, а після і добивання від Хаві!

87-ма хвилина. ГОООЛ 1:0 Підхопив м'яча Хаві і з лінії штрафного вистрілив у поперечину, від якої той відскочив у сітку!

89-та хвилина. Ще один проникаючий пас у штрафну, Мессі опиняється першим на м'ячі і б'є у штангу!

90-та хвилина. ГОЛ 2:0 Мессі обіграв двох суперників, увійшов у штрафну і від самої лицьової прострелив на захисника Гранади, який зрізав м'яча у свої ворота!

Сарагоса - Осасуна - 3:1

Гол: Елдер Поштига (4), Давид Копові (45 - автогол), Антоніо Апоньйо (71-пенальті) - Емілліано Арментері (30)

Сельта - Хетафе - 2:1

Гол: Матіас Фернандес (57), Чу-Юн Парк (68) - Абдельазіз Баррада (59)

Бетіс - Еспаньйол - 1:0

Гол: Паулау (18)