Кубок України. Металіст розгромив Оболонь, Кривбас, Зоря й Металург З вилітають

23 вересня 2012, 19:05
0
19
Оболонь грає з Металістом

У неділю, 23 вересня, проходять матчі 1/16 фіналу Кубка України, в яких визначаться всі учасники наступного раунду.

Авангард (Краматорськ) - Зоря (Луганськ) - 1:1 - 4:3 по пенальті

Гол:
Андрій Скарлош (79) - Павло Худзік (40)

Шахтар (Свердловськ) - ФК Одеса - 2:1

Гол: Роман Фатій (35), Владислав Коробкін (61) - Олександр Калита (58)

Сталь (Дніпродзержинськ) - Іллічівець (Маріуполь) - 0:6

Гол: Руслан Фомін (17, 50, 54), Давід Таргамадзе (38), Дмитро Гречишкін (61), Артем Путівцев (82)

Десна (Чернігів) - Ворскла (Полтава) - 1:2

Гол: Петро Кондратюк (89) - Ахмед Янузі (9), Євген Будник (44)

Гірник-Спорт (Комсомольськ) - Таврія (Сімферополь) - 0:2

Гол: Олег Гуменюк (68), Антон Шиндер (76)

Перлина (Ялта) - Дніпро (Дніпропетровськ) - 0:1

Гол: Нікола Калинич (15)

Дніпро: 77. Шеліхов Денис, 3. Мазух Ондржей, 4. Кравченко Сергій, 6. Канкава Джаба, 8. Джуліано, 9. Калинич Нікола, 11. Олійник Денис, 14. Чеберячко Євген, 19. Денисов Віталій, 44. Федецький Артем, 88. Алієв Олександр

Кремінь (Кременчук) - Нива (Тернопіль) - 0:2

Гол: Тарас Кабанов (2), Юрій Войтович (30)

Геліос (Харків) - Говерла (Ужгород) - 0:1

Гол: Сотіріс Балафас (79)

Украгроком (Головківка) - Металург (Запоріжжя) - 1:1, 5:4 по пенальті

Гол: Євген Фальковський (47)-Годой Жуніор (44)

Славутич (Черкаси) - Волинь (Луцьк) - 1:3

Гол: Євген Гуд (87) - Абайомі Овонікоко (89), Олександр Насонов (96), Євген Павлов (97)

ФК Севастополь - Кривбас (Кривий Ріг) - 2:1

Гол: Сергій Кузнецов (44), Олександр Караваєв (70) - Сергій Самодін (59)

Кримтеплиця (Молодіжне) - Карпати (Львів) - 0:2

Гол: Семір Штіліч (53), Михайло Кополовець (89)

Оболонь (Київ) - Металіст (Харків) - 1:4

Гол: Іван Котенко (75) - Марлос (2, 64), Воробей (35), Олег Шелаєв (77)

2-я хвилина. ГОЛ 0:1 Відкриває рахунок Металіст в цьому матчі! Після помилки Тараса Дурая, Марлос спокійно забивай дебютний гол "Металіста" в цьому розіграші Кубка України!

35-а хвилина. ГОЛ 0:2 Воробей!! Після передачі з глибини поля, Андрій здорово прийняв м'яч, обіграв захисника й пробив по воротах! Березовський свою команду не врятував.

64-а хвилина. ГОЛ 0:3 Марлос!! Бланко все зробив для свого партнера! Обігравши двох захисників Себастьян віддав пас на Марлоса, який класно перекинув м'яч через воротаря!

75-а хвилина. ГОЛ 1:3 Котенко!! Забиває "Оболонь"!! Іван Котенко чи не першим дотиком забиває гол!! Після подачі м'яч застряг у штрафному "Металіста". Його підхопив Котенко й відправив у сітку воріт!

77-а хвилина. ГОЛ 1:4 Повертає різницю в три голи "Металіст"!! Після подачі Шелаєв набіг на ближню штангу і в один дотик відправив м'яч у ворота!

Шахтар (Донецьк) - Динамо (Київ) 19:30

За матеріалами: Спорт bigmir)net