Капітан Мілевський привів дубль Динамо до поразки

0
15
Посилений склад Динамо програв Зорі

Підопічні Олександра Хацкевича, який один день навіть побув тренером основного складу, поступилися луганській Зорі.

На полі у стартовому складі вийшли Бойко, Алмейда, Марко Рубен та Артем Мілевський у ролі капітана команди.

На початку зустрічі гості були настільки активні, що вже на п'ятій хвилині Алмейда отримав жовту картку за фол на гравця Зорі, хоча до небезпеки біля воріт Бойка справа не доходила.

Не скориставшись стартовою перевагою, гості дещо знітилися, дозволивши перехопити ініціативу "біло-синім". Реальний шанс відкрити рахунок, а також забити перший м'яч за Динамо, нехай і в першості молодіжних команд, мав Рубен, але отримавши у штрафному м'яч від Карпа Марко якимось чином з кількох метрів послав сферу вище поперечини.

Не встигла хвилинна стрілка зробити двох обертів, як кияни поплатилися за свою марнотратність. Ференчак, який на кілька хвилин раніше отримав гірчичник у центрі поля, відгукнувшись на простріл партнера з правого флангу, спокійно переправив м'яча повз Бойка - 0:1.

На емоційному підйомі луганчани продовжили гнути свою лінію, все частіше примушуючи вступати у гру Бойка. Денис, до речі, до кінця тайму як мінімум двічі врятував свою команду від другого пропущеного гола. Все-таки потрібно віддати належне підопічним Хацкевича, адже не зважаючи на активну гру Зорі в атаці, до перерви вони мали шанс зрівняти рахунок. Мілевський із центральної зони відпасував лівіше на Буяльського, який вривався у штрафний. Віталій пробив неточно.

На другий тайм не вийшли відразу п'ять гравців "біло-синіх": Бойко, Алмейда, Чумак, Мілевський та Рубен. Їх замінили Бущан, Юссуф, Аруна, Рибалка та Кравець відповідно. Наставник Зорі Володимир Нікітін не лише поміняв Ференчака та Жария, випустивши на поле Хомченовського та Кислого, але і вгадав із заміною! Через лише вісім хвилин Кислий прийняв м'яча у штрафному в районі 11-метрової позначки і змусив капітулювати Бущана - 0:2.

За такого рахунку киянам, які за дев'ять минулих матчів першості поступилися лише раз, не залишалося нічого іншого, як великими силами йти в атаку. Частково це себе виправдало, адже на 63-тій хвилині захисники луганської команди у власній штрафній порушили правила на Кравці. Арбітр без вагань призначив пенальті, який бездоганно реалізував сам постраждалий - 1:2.

До кінця зустрічі залишалося близько півгодини, а забитий гол вселив у серце футболістів Динамо надію як мінімум на нічию. "Біло-сині" раз у раз обстрілювали ворота Зорі здалека і за першої ж можливості "вантажили" м'яча у штрафну суперника.

Але безуспішно. Луганчани грамотно діяли на своїй половині поля, час від часу турбуючи оборону господарів за допомогою контратак. В одній із таких вилазок Бущану довелося продемонструвати свою майстерність, відбивши на кутовий удар Хомченовського.

Як і в першому таймі, Динамо все-таки мало шанс зрівняти рахунок у компенсований час. Трубочкін навісив у штрафну на Юссуфа. Здавалося, що нігерієць головою пробив напевно, але Козаченко у чудовому стрибку зумів буквально витягнути м'яча з-під поперечини воріт.

Підсумок зустрічі - 1:2 на користь Зорі. Динамо зазнає другої поразки в сезоні.