28 вересня 2012, 09:30
0
10
Дніпропетровські уболівальники Гамшика поки не побачать

Один з лідерів суперника дніпропетровського Дніпра в Лізі Європи італійського Наполі Марек Гамшик дискваліфікований на дві гри Ліги Європи.

Словак в першому турі вийшов на поле на 46-й хвилині матчу єврокубка проти шведського АІКа, і вже через 29 хвилин був видалений в результаті показаної йому прямої червоної картки, що не завадило команді виграти 4:0

Таким чином, футболіст не допоможе своєму клубу у виїзних матчах групового етапу Ліги Європи проти голландського ПСВ і українського Дніпра, які пройдуть 4 і 25 жовтня відповідно.

У поточному розіграші серії А на рахунку словака 2 голи і 3 результативні передачі в 5 матчах першості.

За матеріалами: Чемпионат.com