Ціна заворушень. Торпедо присуджено поразку у матчі Кубка Росії

28 вересня 2012, 15:10
0
26
Фанати Торпедо зірвали кубковий матч із Динамо

Контрольно-дисциплінарний комітет РФС прийняв рішення присудити московському Торпедо технічну поразку у матчі 1/16 фіналу Кубка Росії проти сусідів із Динамо, який був перерваний на 51-шій хвилині через заворушення на трибунах.

Таке рішення було прийняте відповідно до статті 102-гої дисциплінарного регламенту - технічна поразка і штраф у розмірі 300 тис. рублів. Торпедо також покараний проведенням трьох домашніх матчів у всіх турнірах за порожніх трибун.

Крім того, Динамо і Торпедо заплатять максимальні штрафи за використання вболівальниками піротехніки - по 200 тис. рублів.

На позаплановому засіданні КДК були присутні всі офіційні особи, що мають відношення до матчу, крім головного судді - він на даний момент перебуває у відрядженні.

ВІДЕО: Ще більше розборок. Бійка фанатів Торпедо і Динамо

Нагадаємо, що матч Торпедо М - Динамо М був скасований на 51-шій хвилині гри за рахунку 2:1 на користь Біло-блакитних. Причиною для зупинки гри стали заворушення на трибунах.

ВІДЕО (+ відео голів матчу): Розборки у Москві. Бійка фанатів Торпедо і Динамо

Незадовго да початку матчу біля стадіону імені Едуарда Стрельцова сталася масова бійка вболівальників, внаслідок якої були затримані 20 осіб.

За матеріалами: Спорт Сегодня

ТЕГИ: беспорядкиштрафдракаДинамо МосквафанатыКубок РоссииТорпедо Москва