Боруссія Дортмунд - Боруссія Менхенгладбах - 19:30

28 вересня

Фортуна - Шальке - 2:2

Фортуна: Гіфер, Лангенеке, Малезас, Левелс, ван ден Берг, Бодзек (Райзінгер, 46), Фінк, Ламбертц, Воронін (Ілсе, 56), Круз, Шахін

Шальке: Уннершталь, Матіп, Пападопулос, Хеведес, Фукс, Дж. Джонс, Холтбі, Нойштедтер, Афеллай, Барнетта, Хунтелар

13-та хвилина. ГОЛ 0:1 А ось і перший гол у ворота Фортуни в Бундеслізі. Хунтелаар отримав м'яч біля правого кута чужого штрафного, класно пішов від захисника і зряче пробив у ближній кут. Гіфер до м'яча не дістався.

20-а хвилина. ГОЛ 0:2 Фукс навісив точно в центр карного майданчика, де Матіп високо вистрибнув і пробив головою точно під поперечину.

40-а хвилина. Абсолютно безадресна передача Андрія Вороніна в штрафну суперника. Круз і Щахін навіть не сіпнулися з місця.

47-а хвилина. ГОЛ 1:2 Воронін навісив з кутового у район воротарського майданчика, Щахін коліном під Матіп завдав удару під поперечину.

56-а хвилина. Пішов Воронін з поля, Ілсе з'явився замість нього.

77-а хвилина. ГОЛ 2:2 Чудова передача Левельса з правого флангу й ідеальний удар головою Шахіна в ліву дев'ятку з десяти метрів гол у ворота Шальке.

За матеріалами:  СПОРТ bigmir)net