Перемога в дебюті. Таврія виграла у Волині

29 вересня 2012, 18:27
0
5

У суботу, 29 вересня, відбувся матч 10-го туру української Прем'єр-ліги, в якому луцька Волинь поступилася сімферопольській Таврії.

Волинь (Луцьк) - Таврія (Сімферополь) - 0:1

Гол: Сергій Назаренко (5)

Попередження
: Ізворану (15), Ілієв (23), Суботіч (58), Бабир (81) - Шиндер (34), Буссаіді (42), Романчук (85), Селіо (86)

Луцьк. Авангард. Початок матчу: 17:30

Арбітр: Сергій Лисенчук (Київ)

Волинь: Литовченко, Сімінін, Ілієв, Шиков, Занев, Ізворану (Стевіч, 46), Пилипчук (Савич, 83), Насонов (Бабир, 46), Бікфалві, Аржанов, Суботіч

Таврія: Погорілий, Романчук, Єзерський, Селіо, Буссаіді, Свенссон, Гаджієв (Калиниченко, 60), Назаренко, Гомес, Фещук, Шиндер

Хронологія матчу:

5-а хвилина. ГОЛ 0:1 Чудовий удар виконав Сергій Назаренко!! Литовченко до м'яча дотягнувся, але постріл був такої сили, що від рук воротаря м'яч влетів у сітку воріт!

12-а хвилина. Одна з атак гостей завершилася кутовим біля воріт Литовченка. Назаренко виконував навіс на ближню штангу, Шиков м'яч вибив за межі штрафного.

15-а хвилина. Перша жовта картка в нашому матчі. Ізворану сфолив на Назаренка в центрі поля. За зрив потенційно небезпечної атаки гравець нагороджений справедливої ​​карткою.

19-а хвилина. МОМЕНТ! Селіо головою скинув м'яч прямо на ногу Бікфалві. Ерік м'яч прийняв, підробив і вдарив у дальній кут! Погорілий свою команду виручив, потягли м'яч з дальнього кута. Кутовий буде!

23-а хвилина. Ще одна картка у гравців Волині. Ілієв зірвав атаку флангом, заваливши на газон Шиндера.

24-а хвилина. Ще один небезпечний навіс виконав Назаренко! Єзерський і Селіо вели боротьбу із захисниками Волині, але удару завдати не змогли.

33-а хвилина. Суботіч бив головою після навісу з лівого флангу! М'яч пройшов за півметра над перекладиною!

34-а хвилина. Перше попередження у гравця сімферопольського клубу! Шиндер грубо зіграв у верховій боротьбі, за що і отримав гірчичник.

35-а хвилина. Намагався виправиться Антон Шиндер! Це в нього вийшло на всі сто! Отримавши м'яч у штрафному, форвард Таврії розвернувся, віддав пас на партнера, удар якого заблокував Сімінін.

39-а хвилина. Назаренко навішував у штрафну, але ніхто м'яча не торкнувся! Тим не менш момент був дуже небезпечним! Литовченко відбив перед собою м'яч. Захисники воротаря підстрахували і м'яч вибили.

42-а хвилина. Ще одна жовта! Буссаіді не дав розіграти штрафний в центрі поля, за що і покараний карткою. Безглузде рішення гравця.

49-а хвилина. Аржанов подарував прекрасний шанс Гаджиєву! Махач Гаджиєв намагався перекинути Литовченка, але разом з воротарем перекинув і ворота.

57-а хвилина. Шиков на силу пробив! М'яч стінку прошив, але далі пройти не зміг. Повторний удар захисники "Волині" так само заблокували. У підсумку м'яч забрав Погорілий.

58-а хвилина. Назаренко заробляє ще одну жовту картку для суперників. Суботіч зірвав контратаку.

63-я хвилина. Калініченко! Назаренко пробіг повз м'яча, а удар наносив Калиниченко! М'яч зачепив гравця із стінки і пройшов у сантиметрах від штанги! Кутовий буде!

67-а хвилина. Простріл пішов на ближню штангу. Гравець "Волині" поборовся і прокинув м'яч далі в штрафну! Бікфалві пробив у створ, але м'яч виніс Романчук! Буде ще один кутовий.

73-я хвилина. Офсайд у Шиндера.

81-а хвилина. Ще одна жовта у Волині! Ініціатором знову став Назаренко! Бабир в спину штовхнув суперника. Метра 3 до лінії штрафної.

85-а хвилина. Романчук покараний жовтою за затримку часу. Дуже довго він виконував аут.

86-а хвилина. Ще одна жовта! Селіо жорстко зупинив Бабира. Стандарт біля штрафного гостей.

90-а хвилина. Савич міг зрівняти рахунок! М'яч після його удару пройшов біля правого нижнього кута воріт. Погорілий стрибав у цей кут, але невідомо, чим би момент завершився, якби м'яч влучив у створ!

90 +1 хвилина. Останній стандарт! Литовченко пішов у чужу штрафну! Було дуже небезпечно біля воріт гостей! Селіо вибив м'яч з лінії своїх воріт!

90 +2 хвилина. Назаренко та Калініченко побігли в контратаку на порожні ворота. Захисник один стояв в рамці воріт, але Максим не потрапив в створ. На цьому пролунав фінальний свисток!