4 жовтня 2012, 23:15
0
8
Нікола Калинич міг забити кілька разів

У четвер, 4 жовтня, Дніпро здобув важливу другу перемогу поспіль у груповому етапі Ліги Європи. Цього разу жертвою команди Хуанде Рамоса став АІК.

Початок матчу видався для фаворитів (а ними виступали гості) просто бентежним. Вже на 5-й хвилині довелося Лаштувці виймати м'яч із сітки своїх воріт. Після подачі зі штрафного Селезньов вибив м'яч, але Даніельссон красивим ударом поцілив точно в куточок воріт – торкання штанги лише підкреслило всю красу пострілу. 1:0

Після цього Нікола Калинич почав тринькати моменти. Скільки разів його ловили в офсайдній пастці або сам форвард Дніпра діяв невдало (як, наприклад, в епізоді, коли Калинич замість підбору м'яча просто зупинився і з місця пробив повз ворота). То він артистично падав у штрафній суперника. Поки не трапилося диво – наполегливість нападника була нагороджена. Ротань закинув м'яч вперед, Калинич виграв жорстку боротьбу у захисника, уклав його в газон і вийшов на побачення з кіпером. Точний удар стало лише справою техніки, і 1:1

Але Дніпро вирішив традиційно собі зіпсувати настрій - вже перед самою перервою проспали на фланзі Даніельссена, той прострілив у воротарську, і Гойтом спокійно вразив ворота. 2:1, і в роздягальню.

Після перерви те, чого довго не вдавалося зробити форвардам Дніпра, проробили захисники. Стринич навісив, а Мандзюк замкнув дальню штангу. 2:2, і все тільки починається.

Далі команди обмінялися моментами, але останнє слово залишилося за гостями – це Ротань знову закинув м'яч наперед, Бекман потилицею скидав сферу воротарю, а ось першим на м'ячі виявився Селезньов, який забив переможний гол. 2:3, і Дніпро виходить в одноосібні лідери своєї групи з відмінними перспективами на продовження подальшої боротьби.

АІК (Стокгольм, Швеція) - Дніпро (Дніпропетровськ, Україна) - 2:3

Гол: Даніельссон (5), Гойтом (45) - Нікола Калинич (41), Віталій Мандзюк (74), Євген Селезньов (83)

Попередження: Лоренцон (78), Даніельссон (90) - Кравченко (90)

Місце: Швеція, Стокгольм, стадіон "Росунда" Час: 22:05

АІК: Турина, Лорентсон, Карлссон, Бекман, Йоханссон, Лалавеле, Ібрахім, Даніельссон, Густавссон (Мутумба, 65), Карікарі (Бангура, 75), Гойтом (Боргес, 65)

Головний тренер: Андреас Альм

Дніпро: Лаштувка, Мандзюк, Мазух (Матеус, 66), Чеберячко (Федецький, 46), Стринич, Ротань, Алієв (Кравченко, 79), Жуліано, Коноплянка, Калинич, Селезньов

Головний тренер: Хуанде Рамос