5 жовтня 2012, 06:53
0
13
Олександр Алієв: Слова Містера допомогли добитися результату

Півзахисник дніпропетровського Дніпра Олександр Алієв поділився своїми враженнями про матч зі шведським АІКом.

"Найголовніше - добилися потрібного результату на такому важкому полі. Я б не сказав, що команда суперника така вже сильна, але пропустили безглуздий гол на початку зустрічі, а потім ще й в кінцівці першого тайму. Але добре що двічі зуміли відігратися і вирвати перемогу.

Перший гол вніс не те щоб нервозність, просто це було несподівано, оскільки ми ще не встигли увійти в гру. Але слава Богу, що все так закінчилося, і ми взяли три очки. На важкому газоні довелося включити вольові зусилля.

Пропустивши "гол у роздягальню", ми не зламалися. Містер у перерві сказав: "Виходьте і грайте в ту гру, що вмієте. Обов'язково досягнете результату". Ці слова і допомогли нам досягти позитивного результату", - передає слова Алієва офіційний сайт клубу.

Нагадаємо, матч другого раунду Ліги Європи АІК ​​- Дніпро закінчився з рахунком 2:3.

За матеріалами: Спорт bigmir)net