Луческу: Мені не сподобався Шевчук, Срна іноді грав розслаблено

7 жовтня 2012, 21:35
0
8
Мірча Луческу задоволений Мхітаряном

Головний тренер донецького Шахтаря Мірча Луческу прокоментував перемогу його команди над харківським Металістом.

Складно таку гру оцінити. У першому таймі ми мали повну перевагу. Контролювали хід гри і створювали моменти. Здавалося, що гра спрямована на явну перемогу. У другому таймі Металіст - включив всі бажання і амбіції, і вони відразу почали вигравати єдиноборства в середині поля, у відборі добре грали. Добре також почали розкривати лівий фланг. Мені не сподобався Шевчук в сьогоднішньому матчі. Звідти Вільягра багато хороших небезпечних передач зробив у штрафну, які могли завершитися взяттям воріт. З іншого боку, ті атаки, які у нас були, ми неправильно використовували. Напевно, десь і я винен у цьому. Ті заміни, які ми зробили, не потрібно було робити, а гравці, які вийшли у другому таймі, не були сконцентрованими. За рахунку 2-0 вони виявилися сильно розслабленими. Це не дозволило нам створити атаки. Я вважаю, що справжній Металіст - це команда, яка грала з нами в кінці другого тайму, коли вони створювали нам багато проблем. Досвід наших гравців дозволив закінчити матч з позитивним для нас рахунком - 2-0. Ми мали можливість забити після контратак, а Металіст - після флангових передач, коли гравці могли забити головою. Я задоволений результатом.

Ви негативно оцінили свій лівий фланг, а правий?

Я спеціально акцентував увагу на грі на лівому, оскільки звідси були найнебезпечніші передачі. На правому фланзі Срна іноді грав розслаблено, але в цілому тут гра була організована найкраще.

Луческу назвав вартість Вілліана

Чому українські команди не можуть знайти, як протидіяти Мхітаряну?

Я задоволений тим, що він виконує всі свої обов'язки. Я наполягав, щоб він з'явився в Шахтарі. Я бачив ті якості, які він не міг розкрити в Металурзі. У нас він їх розкрив. Його філософія гри вписується в гру Шахтаря. Це грамотний гравець.

Чому виходить так, що Металіст краще грає на Донбас-Арені, а Шахтар - в Харкові.

Ми останнім часом завжди перевершували Металіст, але минулого року вони добре зіграли й обіграли нас. Це єдина поразка у чемпіонаті за довгий час і обіграв нас тоді саме Металіст. Після цього гри з Металістом були більш змістовними і ми здобували перемоги. Я не думаю, що це було б сюрпризом, якщо б Металіст обіграв би і нас, і Динамо, і Дніпро. В цілому Металіст - команда нашого рівня. Просто у важливих матчах, напевно, ми краще концентруємося і налаштовуємося. Коли ж Металіст грає в Європі і має можливість виставити усіх своїх іноземців, то команда грає ще краще.

Нагадаємо, що в неділю, 7 жовтня, донецький Шахтар на виїзді обіграв харківський Металіст з рахунком 2:0.

За матеріалами: ФК Металіст