Не склалося. Україна везе із Молдови лише нічию

12 жовтня 2012, 21:56
0
21
Україна не змогла перемогти Молдову

У п'ятницю, 12 жовтня, в матчі групового туру відбору на ЧС 2014 року збірна Молдови здобула проти збірної України нічию.

Футболісти збірної України з перших хвилин матчу взяли гру під свій контроль і притиснули суперника до воріт. Господарі особливо пручатися не стали і всім складом відсунулися ближче до своєї штрафної. Хвилини швидко йшли, а на полі команди все ніяк не могли звикнути один до одного. Ближче до кінця першої десятихвилинки гості вже взагалі не виходили з половини суперника, але при цьому і створити щось гідне все ніяк не могли. Перша дійсно небезпечна атака могла вийти у футболістів збірної України на п'ятнадцятій хвилині, коли після довгої передачі з глибини поля Ярмоленко міг вискочити сам на сам з голкіпером, але гарно за м'яч футболіст не зачепився, та плюс ще й офсайд зафіксував бічний арбітр.

На двадцять третій хвилині Гармаш влетів у штрафний майданчик суперника і прострілив на Зозулю, який підбіг, послідував удар майже з лінії воріт, але простріл вийшов не точним, і м'яч пішов значно вище від цілі. В атаці у відповідь виник досить спірний момент. Розіграли стандарт господарі поля, пішла навісна передача на правий кут,  Михалик був першим на м'ячі, але як показав повтор, футболіст підіграв собі рукою, але рефері залишив цей епізод без уваги і попросив команди продовжувати гру. Після невеликого затишшя прогримів гучний "вибух" у штрафному господарів. Українці провели швидку атаку лівим флангом, і відбулася подача від Ротаня з кута штрафного на дальню штангу, куди підбіг Ярмоленко, відбувся удар у дотик, м'яч опинився у сітці, але тільки із зовнішнього боку. Не минуло й двох хвилин, як уже задзвеніла права штанга воріт збірної Молдови. Розіграли стандарт з правого кута гості, пройшла навісна передача, і дали пробити Зозулі головою. М'яч після його удару влучив точно в дальню штангу. Потім Гусєв націлився на ворота, але захисники підстрахували свого голкіпера, вибивши м'яч на кутовий.

Дедалі гарячіше ставало біля воріт збірної Молдови. Зовсім "сіли" господарі поля в кінці першого тайму, однак реалізувати таку ігрову перевагу українці так і не змогли. На перерву збірні відправилися із рахунком 0:0.

У другому таймі гості продовжили гнути свою лінію, впевнено діючи першим номером, впевнено, проте лише далеко від воріт суперника, який все ще справлявся з атаками збірної України. На шістдесят шостій хвилині матчу українці отримали право на черговий стандарт. Пішла навісна передача з правого флангу на лінію воротарського майданчика, там Зозуля поборовся із захисником і воротарем, м'яч опинився в Ярмоленка, удар з метра, і гол! Однак пробиття воріт було скасовано, оскільки головний арбітр зустрічі вважав, що Зозуля трохи перестарався і порушив правила проти Намашка.

Поступово пристрасті на полі почали розпалюватися, стало більше боротьби, а часом і грубості. Арбітр просив футболістів заспокоїтися, але все-таки вдаватися до жовтих карток йому довелося. Ближче до кінця зустрічі, а саме починаючи зі сімдесятої хвилини, все частіше стали з'являтися футболісти збірної Молдови на половині суперника, спершу поодинці, а потім все більшими й більшими силами. Помітно почали здавати у фізичній підготовці гості, які вже набігалися і в оборону особливо не поспішали. В одній із чергових атак Девіч відкрився на лінії штрафного, рвонув до лицьової і сильно прострілив на дальню штангу, де вже чатував Селезньов. Бути б голу, але виріс на шляху польоту м'яча захисник збірної Молдови та виніс м’яч на кутовий. У контратаці у відповідь небезпечно пробив Дєдов з лівого краю штрафного.
М'яч пішов точно у верхній дальній кут воріт, але просто чудово зіграв П'ятов, перевівши м'яч на кутовий. Моменти стали виникати як в одних, так і біля інших воріт, але рахунок в матчі так відкритий і не був. Фінальний свисток головного арбітра зустрічі зафіксував безгольову нічию - 0:0.

Подробиці та текстову онлайн-трансляцію матчу дивіться ТУТ.

Молдова - Україна - 0:0

Попередження: Ротань (53), Хачеріді (70) - Оніка (64)

ТЕГИ: сборная УкраиныЧемпионат мира по футболу 2010ЧМ-2014сборная Молдовыотбор к Чемпионату мира-2014