0
14
Тренер Буковини зробив голосні заяви

Представники чернівецької Буковини у відкриту заявляють про те, що судді вбивають їх команду.

Так, головний тренер клубу Вадим Заєць після недавньої гри з Сумами (1:2) заявив: "Судді — просто "вбивці", вони знищують Буковину. Можу припустити, що зараз нам мстяться за Севастополь (у минулому сезоні чернівецька команда принципово не програла Севастополю в резонансному поєдинку і не дозволила кримчанам потрапити в прем'єр-лігу). Ми граємо проти 14 осіб. Судді нас не пускали до воріт. Я можу стверджувати: якби нам нормально судили матчі, ми давно були б у прем'єр-лізі".

Одесита Швецова можуть позбавити статуса арбітра FIFA

А пізніше думку наставника команди розвинув і один з найдосвідченіших гравців Буковини Степан Маковійчук.

"У першому таймі матчу з Сумами ми атакували. Суперники порушили правила на Яворського. Суддя не зупинив матч. Сумчани організували атаку і забили гол. У другому таймі м'яч влучив у руку одного з опонентів, коли той перебував у штрафному. Арбітр повинен був призначати пенальті. Не призначив. І це притому, що був за 5 метрів від місця епізоду. Видно, просто не хотів цього пенальті. Було багато й інших моментів, коли судді не дозволяли нам грати у свій футбол.

Колліна визнав помилку арбітна у матчі Дніпра і Динамо

Шкода, що ми програли. Судді перешкодили нам виграти. І не тільки в цьому матчі. Судіть самі: зараз лідирує алчевська Сталь з 29 очками. На одне очко менше у Севастополя. 27 очок у Зорі та 26 - в Олександрії. Зате Буковина зараз аж на 13-му місці, маючи в своєму активі 17 очок. На мою думку, арбітри вкрали у нас мінімум дев'ять пунктів. Додайте ці бали - і Буковина вже в зоні борців за вихід у прем'єр-лігу", - сказав Маковійчук.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:  Здали нерви. Тренер Буковини обзиває фанатів суперника

За матеріалами: dynamo.kiev.ua