Україна - Чорногорія - 0:1. Коментарі після матчу

17 жовтня 2012, 08:43
0
21
Сумне прощання з тренерським штабом

Збірна України зазнала фіаско в матчі групового відбіркового раунду на Чемпіонат світу 2014 року, поступившись на домашній арені збірній Чорногорії. Пропонуємо вашій увазі післяматчеві коментарі сторін та експертів.

Нагадаємо, що наша збірна в останньому матчі пропустила гол наприкінці першого тайму і так і не зуміла забити м'яч у відповідь, поступившись Чорногорії з рахунком 0:1.

Відразу після матчу виконуючий обов'язки головного тренера збірної України Андрій Баль виправдовувався, що футболісти намагалися забути результат гри з Молдовою, але гол наприкінці першого тайму завдав непоправного психологічного збитку команді. Також він вказав на зайву самовпевненість після гри з Англією.

Тренер збірної Чорногорії Бранко Брнович зазначив, що його команда зіграла так, як і хотіла, і звинуватив українців у постійних симуляціях.

Марко Девич визнав, що в цей вечір Чорногорія була кращою від України і зазначив, що тепер виконати завдання потрапити в Бразилію буде ще важче.

Андрій П'ятов зауважив, що за статистикою Чорногорія завдала більше ударів, ніж наша збірна, і зробив висновок, що гості грали краще.

Анатолій Тимощук зазначив, що Чорногорія по суті створила один момент, і закликав не опускати руки в боротьбі за путівку на Чемпіонат світу.

Півзахисник Чорногорії Міодраг Джудович розповів, що гості впевнено відіграли в обороні, а господарі програли через недооцінку суперника.

За матеріалами: СПОРТ bigmir)net