20 жовтня 2012, 20:47
0
13
Динамо вдома програло Металісту

У суботу, 20 жовтня, в центральному матчі 12-го туру УПЛ київське Динамо програло харківському Металісту і ще більше відстало від Шахтаря.

Подробиці та текстову трансляцію матчу дивіться ТУТ.

Після такого матчу чемпіонське звання для київського клубу - це вже точно недосяжна мрія. А ось за друге місце, враховуючи сьогоднішню осічку Дніпра, треба боротися.

Зустріч почалася з легкої димової завіси, влаштованої уболівальниками. Перший небезпечний момент у матчі залишився за футболістами Металіста. Правим флангом промчав гравець харківського клубу, пішов простріл, а Вілліан пробив у дотик по воротах між ногами відразу двох суперників, але відправив м'яч точно по центру, і голкіпер м'яч намертво зафіксував. Через кілька хвилин гості організували атаку лівим флангом, Тайсон зробив прострільну передачу на ближній кут воротарського, Вілліан опинився першим на м'ячі і з метра пробив у ворота, проте влучив точно в Шовковського, атака не закінчилася, але тут вже захисники київського клубу змогли розрядити обстановку . Динамівці ж усе ніяк не могли навіть на чужій половині поля зачепитися за м'яч, постійно поступаючись у швидкості супернику.

Перша дійсно небезпечна атака у виконанні динамівців вийшла в середині тайму. Мехмеді пробігся по правому флангу до лицьової лінії, відпасував на Ідейє, який закинув м'яч на лінію воротарського. Браун виграв боротьбу на другому поверсі і пробив у праву дев'ятку, але м'яч пішов трохи вище. Незабаром в контратаку втекли гості, Тайсон отримав м'яч в метрів за тридцять, зблизився з воротами і пробив у правий кут воріт на незручній для воротаря висоті. Рахунок став 0:1, і тільки тепер Динамо прокинулося.

Приблизно за п'ять хвилин до кінця першого тайму Мехмеді переправив м'яч у сітку воріт після передачі з глибини поля, але боковий арбітр зафіксував офсайд, якого не було. Кияни продовжили нагнітати тиск на ворота суперника. Вже в компенсований час вони змогли відправити і другий м'яч у сітку воріт Металіста, але знову гол не зарахували. Браун Ідейє з семи метрів пробив по воротах, Горяїнов відбив, але першим на підборі був Вукоєвич, пас на хід одноклубнику, удар, і гол, проте Огнен заліз у офсайд. На перерву команди пішли з рахунком 0:1.

У другому таймі динамівці продовжили збирати голи, які арбітр скасовував через порушення правил і офсайди. На цей раз не пощастило Ідейє.

В атаці у відповідь Тайво не встиг за Марлосом в штрафному майданчику й поклав суперника на газон. Арбітр вручив Тайво жовту, і вказав на точку. Хав'єр з одинадцятиметрової позначки пробив у лівий кут воріт, а голкіпер стрибнув в протилежний. Рахунок став 0:2, і щось зовсім занудьгували вболівальники на трибунах. Однак даремно! На шістдесят дев'ятій хвилині матчу господарі один м'яч відіграли. Кранчар пробив по воротах з лівого краю штрафного майданчика, м'яч влучив у дальню штангу, а першим на підборі виявився Ярмоленко. Удар головою в падінні, і на табло з'явилися цифри 1:2.

За п'ятнадцять хвилин до кінця основного часу матчу гості могли покарати суперника за неуважну гру в обороні. Втекли харків'яни в контратаку, Крістальдо відправив м'яч після добивання у сітку воріт, але знову бічні арбітри нагадали про себе, зафіксувавши офсайд. Хороша пішла гра в кінцівці матчу, моменти виникали як біля одних, так і біля інших воріт, побачили навіть два видалення. Крістальдо і Михалик не впоралися з нервами, перший отримав другу жовту за симуляцію в штрафному, а другий - грубо зіграв в центрі поля. У компенсований час Торрес отримав м'яч метрів за десять від воріт після передачі з лівого краю від Тайсона і відправив його в сітку воріт, встановивши підсумковий рахунок 1:3

Динамо (Київ) - Металіст (Харків) - 1:3

Гол: Андрій Ярмоленко (59) - Тайсон (34), Клейтон Хав'єр (52-пенальті), Торрес (90 +2)

За матеріалами: СПОРТ bigmir) net