Яскрава перемога. Дніпро начисто переграв Наполі

25 жовтня 2012, 23:20
0
38
Дніпро переміг Наполі

У четвер, 25 жовтня, дніпропетровський Дніпро переміг італійський Наполі у матчі групового раунду Ліги Європи.

Подробиці і текстовий онлайн матчу дивіться ТУТ.

Зустріч розпочалася без розгойдування. Вже на другій хвилині Дніпро зумів повести в рахунку, стараннями Артема Федецького. Наші отримали право на штрафний удар з правого флангу, Ротань виконав подачу в штрафну суперника, де Федецький зумів в падінні відправити м'яч у ворота Наполі. 1:0

Господарі поля впевнено показували, хто тут головний, абсолютно не соромлячись придавлювати італійців до їх штрафного майданчика. На двадцять третій хвилині підопічні Рамоса мали відмінну можливість збільшити рахунок, але постріл Стрічіна припав поруч зі штангою. Трохи пізніше вже Євген Селезньов опинився на ударній позиції, проте форвард Дніпра не зумів потрапити в створ з сімнадцяти метрів.

Наполі виглядав вельми скромно, але все-таки зумів забити гол, щоправда з положення поза грою. Це Фернандесу арбітри зіпсували настрій, скасувавши взяття воріт. І все ж останнє слово в першому таймі залишилося за Дніпром. За кілька хвилин до перерви Матеус забив другий гол. Селезньов зряче скинув м'яч під удар Матеусу, який з лінії воротарського зумів перекинути Росаті. 2:0

На початку другого тайму Вальтер Маццарі таки вирішив випустити своїх лідерів, а саме Кавані і Пандева, які з'явилися на полі замість Доссени і Варгаса. Уругвайська зірка Наполі чи не першим дотиком могла забити гол, проте Лаштувка зумів впоратися з його ударом. Трохи пізніше Едінсон після навісу з флангу пробив головою і влучив точно в штангу. Через чотири хвилини каркас воріт виручив вже італійців. Це Нікола Калініч вискочив один на один з воротарем, але пробити не зумів. У найостанніший момент Фернандес вибив м'яч в подакте і потрапив у штангу. Втім, горювали українці недовго, вже через кілька миттєвостей Дніпро забив третій м'яч! Після подачі з лівого флангу Джуліано пробив точно у воротаря, проте м'яч тут же відлетів до нього назад, і з другої спроби легіонер дніпропетровського клубу не промахнувся. 3:0

Все що вдалося Наполі - відквитати один гол за п'ятнадцять хвилин до кінця матчу. Кавані зробив рахунок 3:1, точно пробивши з пенальті. Після цієї перемоги Дніпро зміцнив своє лідерство в групі і практично гарантував собі вихід в плей-офф.

Дніпро (Дніпропетровськ, Україна) 3-1 Наполі (Неаполь, Італія)

Місце: Україна, Дніпропетровськ, стадіон Дніпро-Арена. Час: 22:05

Голи: Федецький (2), Матеус (42), Жуліано (64) - Кавані (пен, 75)

Читайте все про матч Дніпро - Наполі

Дніпро: Лаштувка, Мандзюк, Мазух, Чеберячко, Стрініч, Ротань, Жуліано, Федецький, Селезньов, Матеус, Зозуля.

Головний тренер: Хуанде Рамос

Наполі: Розаті, Гамберіні, Фернандес, Ароніка, Суньіга, Донадель, Место, Дземаілі, Доссена, Інсінье, Варгас.

Ця ж новина на Спорт bigmir) net: Яскрава перемога. Дніпро начисто переграв Наполі

За матеріалами: СПОРТ bigmir) net