Аршавін: Матч Редінг - Арсенал я особливо запам'ятаю

0
24
Аршавін: Матч Редінг - Арсенал я особливо запам ятаю
Аршавін запам’ятає матч проти Редінга

Півзахисник Арсеналу Андрій Аршавін поділився враженнями від матчу Кубка ліги проти Редінга (7:5), відзначивши, що щастя було на боці його команди.

Нагадаємо, лондонці програвали в гостях у першому таймі 0:4, поступалися 2:4 до 89-ї хвилини, але в підсумку домоглися перемоги. Сам росіянин зробив три гольові передачі.

"Думаю, важливим був наш перший гол, який ми забили до перерви. Він вселив у нас впевненість, що все можливо. Ми показали характер, тому що без нього було б неможливо відігратися з рахунку 0:4. Також нам повезло, що суддя додав час до другого тайму, і ми змогли зрівняти рахунок.

Якщо чесно, то не думав, що ми обов'язково зможемо відігратися. Просто відчував, що у нас є шанс. Бог допоміг нам зрівняти рахунок, забити на останній хвилині.

Двічі в кар'єрі я програвав 1:7, один раз 3:8. Один раз виграв 9:3, а зараз 7:5. Але цю гру я запам'ятаю особливо, адже ми поступалися 0:4. Думаю, ніхто не вірив у наш камбек. Але ми його зробили і заслужено перемогли ", - цитує Андрія Аршавіна офіційний сайт Арсеналу.

За матеріалами: Спорт Сегодня