Збірна України з футзалу стартувала на чемпіонаті світу з нічиєї

1 листопада 2012, 14:48
0
25
Україна з нічиєї стартувала на ЧС з футзалу

Футзальна збірна України під керівництвом Геннадія Лисенчука стартувала на чемпіонаті світу з футзалу з нічиєї 3:3 в матчі з Парагваєм.

Героєм матчу-відкриття чемпіонату світу став нападник Парагваю Еммануель Айяла, який зробив хет-трик. Перший результативний удар йому вдався на 8-й хвилині, але наші хлопці зусиллями Максима Павленка рахунок зрівняли вже через хвилину.
Таїланд, Коста-Ріка та Парагвай: Україна дізналася суперників на Чемпіонаті світу з футзалу

У другому таймі ситуація повторилася. Спершу на 30-й хвилині Айяла вивів свою збірну вперед, після чого Лезцано ще й не забив 10-метровий пенальті. Українці відповіли на це своїм виконанням пенальті, яке Петро Шотурма впевнено реалізував.

Але це ще не все. На 37-й Еммануель Айяла втретє вивів свою команду вперед. Врятуватися збірна України зуміла за 53 секунди до фінальної сирени, коли залишившись в більшості (за симуляцію другу жовту картку отримав все той же Айяла) капітан нашої команди Максим Павленко встановив остаточний рахунок.

Варто зазначити, що саме Україна і Парагвай вважаються фаворитами групи А, що вони спробують довести у наступних матчах групового етапу з Таїландом і Коста-Рікою.

Україна - Парагвай - 3:3 (1:1)

Голи: Павленко (10, 40), Шотурма (35) - Е.Айяла (9, 30, 37)

Україна: Іваняк - Романов, Журба, Дмитро Сорокін, Федорченко - Струк, Чепорнюк, Павленко, Рогачов, Шотурма, Овсянніков, Олександр Сорокін

Запасні: Ципун, Литвиненко

Парагвай: Еспінола - Еммануель Айяла, Габріель Айяла, Вальтер Вільялба, Бенітес - Алькараз, Адольфо Салас, Веласкес, Лезцано, Хуан Салас, Рене Вільялба, Сантандер

Запасні: Молінас, Хіменес

Попередження: Федорченко (13) - А Салас (16), Е.Айяла (32), Веласкес (33), Сантандер (35)

Вилучення: Е.Айяла (39, друге попередження)