Україна вирвала перемогу у Таїланду на Чемпіонаті світу із футзалу

4 листопада 2012, 16:05
0
51
Збірна України здобула першу перемогу на чемпіонаті світу із футзалу

У другому турі групового турніру ЧС із футзалу збірна України в напруженій боротьбі здобула перемогу над господарями мундіалю - збірною Таїланду.

Ще в першому таймі українці забити тайцам п'ять м'ячів, і здавалося, що доля матчу вже вирішена.

Але другий тайм почав розвиватися за сценарієм господарів чемпіонату. Вони захопили ініціативу і почали скорочувати різницю в рахунку.

Втім тайцам вдалося забити тільки три м'ячі у ворота збірної України. У підсумку 5-3 - перемога української команди.

Голи: Овсянніков, 3.06, Чепорнюк, 6.54, Рогачов, 12.04, 19.25, Павленко, 19.54 - Вонгкаео, 23.14, Туанкланг, 34.42, Пен, Сорнвічіан, 38.09.

У другому поєдинку групи A Коста-Ріка виграла у Парагваю - 6:3.

Чемпіонат Світу із футзалу. Бангкок. Група A

Україна - 4
Таїланд - 3
Коста-Ріка - 3
Парагвай - 1.

Нагадаємо, що в першому матчі на ЧС в Бангкоку Україна зіграла внічию 3:3 із Парагваєм.

За матеріалами:  СПОРТ bigmir)net
ТЕГИ: сборная УкраиныБангкокЧемпионат мира по футболу 2010футзал