5 листопада 2012, 14:57
0
46
Уболівальники на Дніпро-Арені влаштували розбірки

Після матчу чемпіонату України Дніпро - Металіст 23-річний уболівальник кинув у міліціонера цеглину і зламав йому палець на нозі, повідомляє відділ зв'язків із громадськістю ГУМВС України.

Бабушкінський районний суд Дніпропетровська заарештував хулігана на дві доби.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Прикол дня: Матчу Дніпра і Металіста присвячується

Крім того, прокуратура Кіровського району Дніпропетровська вирішує питання про порушення кримінальної справи за ч. 2 ст. 342 (Опір представникові влади, працівникові правоохоронного органу).

Нагадаємо, що матч 14-го туру української Прем'єр-ліги Дніпро - Металіст завершився перемогою дніпропетровської команди із рахунком 2:0.

На 55-тій хвилині арбітр зустрічі Анатолій Жабченко змушений був призупинити гру через димову завісу над полем, що виникла внаслідок використання вболівальниками піротехнічних засобів.

У підсумку до основного часу матчу було додано 9 хвилин, а всього команди додатково грали 11 хвилин.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Пристрасті на трибунах. Як уболівальники на Дніпро-арені хуліганили

Після поєдинку ФК Дніпро заявив, що звернеться до дисциплінарних органів Федерації футболу України у зв'язку з хуліганством уболівальників Металіста.

За матеріалами: Інтерфакс-Україна