Моуріньйо: Коли допускаєш грубі помилки, тебе вбивають

7 листопада 2012, 09:29
0
13
Моуріньйо розповів, чому Реал ледь не програв Борусії

Головний тренер мадридського Реала Жозе Моуріньйо вважає, що його підопічним не вдалося перемогти через грубі помилки в першому таймі.

"У першому таймі ми зробили дві грубі помилки. Коли граєш проти класних гравців і класних команд, відбувається те, що сталося з нами. Вас вбивають. Без жодної поблажливості. У нас не йшов відбір у півзахисті. Крім того, ми дуже довго тримали м'яч в окремих зонах. Зате після перерви діяли вже інакше - агресивно і динамічно", - сказав Моуріньйо.

Разом з тим наставник Реала похвалив нападаючих своєї команди, зокрема Криштіано Роналдо.

"Ми поступалися в рахунку, втратили Гонсало Ігуаїна, і у нас не було більше форвардів в запасі, а треба було відіграватися. В цьому нам здорово допоміг Кальєхон. Втім, всі четверо нападаючих, які догравали матч, зробили внесок у підсумковий результат.

На мій погляд, Криштіано [Роналдо] провів чудовий матч. Навіть коли йому доводиться важко фізично, він все одно грає. У другому таймі він діяв не на своїй позиції і відмінно знаходив вільні зони", -  наголосив Моуріньйо.

Нагадаємо, що в матчі 4-го туру групового раунду Ліги чемпіонів Реал зіграв з Борусією внічию 2:2.

За матеріалами: UEFA.com