УПЛ: Гольова перестрілка. Кривбас у рідних стінах перемагає Ворсклу

18 листопада 2012, 17:39
0
5
Кривбас і Ворскла видали результативний матч

Криворізька команда з перемоги над Ворсклою з рахунком 3:2 починає друге коло української Прем'єр-ліги.

Рахунок в матчі був відкритий на 30-й хвилині, коли Олексій Антонов замкнув простріл у штрафну Володимира Прийомова.

Ця ж пара вивела Кривбас вперед і в другому таймі, через хвилину після того, як Янузі зрівняв рахунок, Прийомов вийшов один на один з воротарем, але Долганського переграти не зумів, зате Антонов був першим на добиванні й забив у порожні ворота.

На 56-й хвилині Догланський вже не завадив Володимиру Польовому вразити ворота Ворскли точним ударом в дев'ятку зі штрафного.

Все, на що награла Ворскла, це на гол Безуса в кінцівці матчу, що не допомогло полтавчанам врятувати матч.

Прем'єр-ліга. 16-й тур. Кривбас - Ворскла 3:2