Нордшелланд - Шахтар - 2:5. Післяматчеві коментарі

21 листопада 2012, 09:42
0
18
Найскандальніший момент матчу - Луїс Адріано забиває перший гол

Донецький Шахтар забив скандальний гол і добив суперника у другому таймі - підопічні Луческу забезпечили собі достроковий вихід у плей-офф Ліги Чемпіонів.

Нагадаємо, що "гірники" пропустили першими, потім відігралися завдяки нечесному удару Луїса Адріано, ще раз пропустили і стараннями бразильців забили чотири голи - у підсумку Шахтар розгромив Нордшелланд з рахунком 5:2 і достроково вийшов у наступний раунд.

Головний тренер донецького клубу Мірча Луческу попросив вибачення за забитий гол і порівняв команди із боксером після пропуску удару.

• Шахтар перший, Динамо третє, Спартак вилітає. Турнірна таблиця Ліги Чемпіонів
  • Капітан Шахтаря Даріо Срна чесно зізнався, що команда домовилася відразу ж після скандального голу Луїса Адріано пропустити в свої ворота, але Тарас Степаненко не зрозумів товаришів із команди.

• Андронов: Шахтар і Fair Play - це різні поняття (ВІДЕО)
  • Сам Тарас Степаненко розповів, що не бачив епізод з Адріано, а тому і не пропустив гравця Нордшелланда до своїх воріт - йому просто про це не сказали.

ВІДЕО: Це не Fair Play. Шахтар Луїс Адріано забиває гол ганьби Нордшелланду

Тренер Нордшелланда Каспер Юльманн зазначив, що команда йшла після першого тайму шокована не тільки першим голом гостей, але й тим, що Вілліан забив перед самою перервою.

Капітан датчан Микола Стокхольм розповів, що гол перед перервою змінив гру і визнав фаворитом групи туринський Ювентус, а не Шахтар.

Захисник "гірників" Ярослав Ракицький привітав уболівальників з перемогою і виходом в плей-офф, але зазначив бажання здобути перше місце в групі.

Півзахисник Шахтаря Вілліан зазначив, що Шахтар заслужено переміг і готовий боротися за перше місце.

За матеріалами:  СПОРТ bigmir)net

ТЕГИ: Лига ЧемпионовШахтерМирча ЛуческуДарио СрнаЛуис АдрианоНордшелланд