Інцидент з петардами: Зеніту присудили технічну поразку

22 листопада 2012, 13:02
0
16
Зеніт проведе матч без глядачів

На засіданні КДК РФС було вирішено, що в перерваному матчі 16-го туру чемпіонату Росії між Динамо і Зенітом гостям зараховано технічну поразку

Скандальний поєдинок був перерваний під завісу першого тайму за рахунку 1:0 на користь біло-блакитних. Петарда, випущена із сектора вболівальників Зеніта, попала в голкіпера Динамо Антона Шуніна. Футболістові була надана медична допомога, а матч перерваний і не дограний.

22 листопада КДК РФС розглянув інцидент на спеціальному засіданні. За рішенням організації, гостьовий команді присуджено технічну поразку з рахунком 0:3. Крім того, обидві команди заплатять великі грошові штрафи.

"Це дисциплінарний регламент, це закон. Якщо регламент діє, його потрібно дотримуватися, - заявив заступник голови КДК РФС Артур Григор’янц. - Згідно з регламентом недограні матчі не переграються. Рішення приймалося виходячи з регламенту і міжнародного досвіду FIFA і UEFA".

ВІДЕО: Ідіоти і провокатори. Куди влучила петарда на футболі в Хімках

Пітерський Зеніт заплатить загалом 1 млн 100 тис. рублів (35,5 тисяч доларів): 500 тисяч за піротехніку, 500 тисяч за втручання в хід матчу осіб, які не є учасниками матчу, і ще 100 тисяч за скандування образливих виразів, а головний тренер синьо-біло-блакитних Лучано Спаллетті оштрафований на 30 тисяч рублів за вихід за межі технічної зони. Зеніт також повинен буде провести два матчі без глядачів.

• Встановлено особи дівчат, які пронесли на матч Динамо - Зеніт петарди
  • Динамо оштрафовали на 500 тисяч рублів (16 тис. доларів) за незабезпечення безпеки на стадіоні та на 80 тисяч за скандування вболівальниками образливих виразів. Біло-блакитні також будуть змушені провести один матч без глядачів.

Дмитро Медведєв вимагає тюремного терміну для кривдників воротаря Динамо

Рішення може бути оскаржене протягом 7 днів, передає Eurosport з посиланням на РІА Новости.

Ця ж новина на Спорт bigmir) net: Зеніту присудили технічну поразку в матчі з Динамо

За матеріалами: Eurosport

ТЕГИ: РоссияДинамо МосквавратарьЗенит Санкт-ПетербургАнтон Шунинпетарда