6
Карпати втрачають нагоду піднятися з дна Прем єр-ліги
Іллічівець не без допомоги суддів обіграв Карпати

Програвши в Маріуполі, Карпати залишаються на 14-му місці турнірної таблиці.

Львівські Карпати втратили відмінну нагоду наздогнати Іллічівець і піднятися відразу на 12-е місце в Прем'єр-лізі. Для цього команді Костова потрібно було обіграти в Маріуполі той самий Іллічівець.

Але не вийшло. При неоднозначному суддівстві Віталія Годуляна Карпати програли 0:2.

Нецензурне покарання. Як в Україні карають футболістів за емоції

Перший гол у матчі на 19-й хвилині забив Фомін, який після передачі Федотова реалізував вихід один на один з Богатиновим.

Карпати мали масу моментів, щоб відігратися, але Голодюк в кінці першого тайму не реалізував свій вихід один на один з воротарем, а удар Гладкого на 60-й хвилині прийняла на себе поперечина.

Іллічівець також мав можливості забити другий гол і в додатковий час одну з них реалізував, хоча і тут без суддів не обійшлося. Федотов після вибивання Богатинова прийняв м'яч руками, на що Годулян та його бригада ніяк не відреагувала, після чого відправив його ногою в порожні ворота.