Нічия накрила київське Динамо разом зі снігом

5 грудня 2012, 08:58
0
11
Одне Динамо обіграло інше

У вівторок, 4 грудня, в матчі шостого туру Ліги Чемпіонів київське Динамо на виїзді не змогло втримати перемогу над Динамо Загреб.

Подробиці та текстову онлайн-трансляцію матчу читайте тут: Динамо Загреб - Динамо Київ 1:1. Текстова трансляція

Початок матчу видався цікавим - не встигли команди відіграти десять хвилин, як арбітр змушений був виводити футболістів з поля.

На радість уболівальників на трибунах, поступово сніг притих, і команди знову вийшли на поле. Але огидний газон зіграв свою справу - гравці не могли показати весь свій технічний арсенал, і на перший план вийшло бажання. Після відновлення гри спочатку Браун Ідейє ледь не забив, але йому не вистачило точності. Потім небезпеки виникли біля наших воріт - Чоп вдарив у поперечину, Михалик врятував порожні ворота, а ще один удар прийшовся вище воріт.

Далі команди скоріше боролися з погодою, ніж з суперником. Але кінець тайму подарував великий сюрприз - Андрій Ярмоленко пробив з-за штрафної, м'яч від поперечини вдарився у воротаря і закотився за лінію. 0:1

Другий тайм подарував Динамо ще кілька шансів збільшити перевагу, особливо момент Ідейє, який опинився в офсайді, але господарі були ближчими до успіху. Спочатку Бечірай вийшов на побачення з Ковалем і пробив повз. Потім Шимуніч і Врсалько ледь не заштовхали м'яч у ворота. А закінчилося все плачевно для киян - Коваль зніс Крстановіча, і сам потерпілий приніс загребському клубу перше очко в цьому розіграші Ліги Чемпіонів. 1:1, і чекаємо жеребкування Ліги Європи, яка назве ім'я суперника киян.

Динамо (Загреб, Хорватія) - Динамо (Київ, Україна) 1:1

Гол: Крстановіч, 90 +5 (пен) - Ярмоленко, 45 +1

Ця ж новина на Спорт bigmir) net: Нічия накрила київське Динамо разом зі снігом

За матеріалами: СПОРТ bigmir) net