6 грудня 2012, 22:20
0
39
Зозуля взяв участь у перших трьох голах матчу

Героєм зустрічі став нападник Роман Зозуля. На 20-й хвилині матчу його активність провела до порушення правил у штрафному майданчику гостей і Калинич з пенальті відкрив рахунок у матчі.

У кінцівці першого тайму вже сам Зозуля подвоїв перевагу своєї команди, відправивши м'яч у сітку після передачі Коноплянки, а на початку другого тайму той же Зозуля завершив голом вихід господарів 4 в 3 на ворота Туріни.

Зозуля мав ще кілька можливостей оформити хет-трик, але крапку в матчі поставив Сергій Кравченко, який пробив у кут з 15-ти метрів.

4:0 - команда Рамоса виконала обіцянку і гідно віддячила уболівальникам і собі за цю весняну частину сезону, і тепер у хорошому настрої вирушає у відпустку під скандування Дніпро-Арени "Молодці! Молодці!".

Уболівальники Дніпра можуть пишатися своєю командою і сподіватися на те, що це ще не межа її можливостей.

А перед тим, ми чекаємо 20 грудня, коли відбудеться жеребкування 1/16 фіналу Ліги Європи. Дніпро, вигравши свою групу, буде серед сіяних команд.

Ця ж новина на Спорт bigmir) net: Прекрасний акорд. Дніпро влаштував гольове свято на Дніпро-Арені

За матеріалами: СПОРТ bigmir) net