7 грудня 2012, 12:03
0
108
Наша збірна обіграла дівчат з Малайзії із рахунком 17:0

На чемпіонаті світу з футзалу серед жінок збірна України здобула перемогу у матчі з Малайзією. Українки розбили своїх опонентів із рахунком 17:0

Як повідомляє прес-служба ФФУ, малазійки, безумовно, є аутсайдерами групи, але такого погрому, напевне, ніхто не очікував. Перший гол у їхні ворота влетів уже на 36-тій секунді матчу і до 11-тої хвилини рахунок став 5:0 на користь України. Коли команди пішли на перерву, на табло горіли цифри 9:0.

Другий тайм теж був результативним для української команди. Свій перший удар по воротах збірна Малайзії провела на 30-тій хвилині зустрічі, а у відповідь отримала ще 8 голів. Остаточний рахунок матчу 17:0.

Також рекордною результативністю відзначилися лідери нашої команди. Ірина Широка зробила хет-трик, а Ганна Шульга забила 5 м'ячів (це її дебютні голи за збірну). Третій гол на чемпіонаті світу реалізувала Юлія Титова.

Сьогодні, 7 грудня, в останній грі групового турніру Україна зустрінеться з Росією і в цьому матчі буде вирішена доля другого місця у групі Б. Водночас лідер Іспанія вийде на поле проти Малайзії і, з великою ймовірністю, переможе.