До побачення, каноніри. Арсенал сенсаційно вилетів з Кубка ліги

12 грудня 2012, 09:29
0
12
Арсенал програв в 1/4 Кубка англійської ліги

Лондонський Арсенал в 1/4 Кубка англійської ліги на виїзді в серії післяматчевих пенальті поступився команді з четвертого дивізіону - Бредфорд Сіті.

Основний час поєдинку завершився з рахунком 1:1. Першими змогли забити футболісти. На 16-ій хвилині відзначився Гаррі Томпсон.

Після цього Арсенал ніяк не міг підібрати ключі до воріт суперника. І лише на 88-ій хвилині Вермален зрівняв рахунок.

Але в серії післяматчевих пенальті удача посміхнулася господарям - 3:2.

АР / ap.org

Бредфорд - Арсенал 1:1 (3:2 за пенальті)

Гол: Томпсон, 16 - Вермален, 88

Бредфорд: Дьюк, Дарбі, Макх’ю, Макардлі, Мередіт, Томпсон (Р. Джонс, 71), Дойл, Г. Джонс, Аткінсон (Тарготт, 90 +1), Хенсон, Уеллс (Коннелл, 73)

Арсенал: Щесни, Санья, Мертезакер, Вермален, Гіббз, Касорла, Ремсі (Росіцкі, 68), Уїлшир, Подольскі (Окслейд-Чемберлейн, 68), Кокелін (Шамах, 59), Жервіньйо

АР / ap.org

Ця ж новина на Спорт bigmir) net:До побачення, каноніри. Арсенал сенсаційно вилетів з Кубка ліги

За матеріалами:  СПОРТ bigmir)net