Металіст виграв перший поєдинок у 2013 році

15 січня 2013, 16:56
0
46

Харківський Металіст у товариському матчі в рамках тренувального збору в ОАЕ переграв узбецький Бундекор з рахунком 3:1.

Три з чотирьох м'ячів цього поєдинку були забиті в першій половині зустрічі.

На 23-й хвилині рахунок відкрив бразилець Марлос, але вже через п'ять хвилин Бундекор силами Солієва зрівняв рахунок.

Тим не менше, харків'яни змогли до перерви вирватися вперед: на 32-й хвилині у воротах Ігнатія Нестерова розписався Вілліан.

У другому таймі Металісту вдалося ще раз вразити ворота суперника. На 68-й хвилині забив Марлос, оформивши дубль у цьому поєдинку. А ось ворота Ігоря Шуховцева, який змінив Олександра Горяїнова в другій половині зустрічі, залишилися сухими.

ФК Металіст

ФК Металіст

Металіст: Горяїнов (Шуховцев 46), Вільягра (Обрадович 69), Березовчук, Торсігльєрі, Фініньйо (Пшеничних 62), Торрес, Шелаєв, Шарпар, Бланко, Марлос (Азацький 78), Вілліан (Барилко 87).

Бунедкор: Нестеров, Шорахмедов, Карімов, Філіпосян, Юраєв, Ібрагімов, Затєєв, Мусаєв, Тураєв, Солієв, Рахматуллаєв.

Жовті картки: Шарпар 82, Обрадович 90 - Тураєв 54

Голи: Марлос 23, 68, Вілліан 32 - Солієв 28

ФК Металіст

ФК Металіст

Ця ж новина на Спорт bigmir) net: Металіст виграв перший поєдинок у 2013 році (ФОТО)

За матеріалами: СПОРТ bigmir)net