Динамо програло свій перший матч на зборі в Іспанії

18 січня 2013, 19:21
0
21
Кравець забив гол, але цього киянам для перемоги не вистачило

На три голи угорського Ференцвароша, команда Блохіна відповіла двома влучними ударами.

Початок матчу пройшов за відчутної переваги киян, які вже на 7-й хвилині після реалізованого Гусєвим пенальті за знесення Ярмоленка, повели з рахунку.

До середини тайму угорські футболісти вирівняли гру і зуміли зрівняти рахунок. Гусєв виносив м'яч зі стрічки після подачі кутового і удару по воротах, але влучив у голову Оттена, який без проблем переправив його у ворота з кількох метрів.

Суркіс: На цей момент захисна лінія Динамо укомплектована

Перший тайм так і завершився з рахунком 1:1, а на початку другого команди швидко обмінялися взяттям воріт.

Спершу, Богданов пробив з лінії штрафного майданчика у воротаря, а набіглий Кравець перекинув відскочивший м'яч у ворота, а через кілька хвилин Беде, опинившись у гордій самоті на воротарській лінії, без проблем головою послав м'яч під ліву штангу після навісу зліва. Бойко на удар зреагував, але не дотягнувся.

Захисник Динамо: За банку пива перед матчем заплатив 100 тисяч євро

Зрівнявши рахунок, футболісти Ференцвароша відчули впевненість у своїх силах, притиснувши нашу команду до воріт Бойка. Футболісти Динамо у певний момент кілька хвилин навіть не могли перейти центр поля.

Це призвело до логічного голу. І якщо на 62-й хвилині після удару Беде нас врятувала штанга, то на 75-й хвилині ніщо не завадило все того-таки Беде головою переправити м'яч у ворота Динамо. Міг нападник оформити в цей вечір і хет-трик, але на 90-й хвилині його удар прийняла на себе хрестовина.

Дозволив виспатися. Блохін скасував динамівцям ранкову пробіжку

Динамо - Ференцварош - 2:3 (1:1)

Голи: Гусєв, 7 - з пенальті (1:0). Оттен, 33 (1:1). Кравець, 47 (2:1). Беде, 55 (2:2). Беде, 75 (2:3).

Динамо (Київ): 1-й тайм - Коваль - Данилу Сілва, Хачеріді, Михалик, Селін - Гусєв, Аруна, Гармаш, Ярмоленко, Безус - Рубен;

2-й тайм - Бойко - Люлька, Вукоєвич, Віда, Тайво - Алієв, Богданов, Велозу, Мехмед, Кранчар - Кравець.

Ця ж новина на Спорт bigmir) net: Динамо програло свій перший матч на зборі в Іспанії.

За матеріалами: СПОРТ bigmir)net