0
17
Повний розгром. Металіст нокаутував команду з Кот-д Івуара (ФОТО)
Металіст обіграв команду з Кот-д'Івуара з рахунком 14:1

Харківський Металіст переміг у товариській зустрічі проти івуарійського Віннерса з рахунком 14:1.

Цікаво, що майже половину м'ячів у ворота івуарійців відправив Вілліан. Він забивав на 8, 12, 25, 26, 31 і 33 хвилинах поєдинку.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Весело і з користю. Зарядка від футболістів Металіста: (ФОТО)

ОАЕ. Контрольний поєдинок. Металіст (Україна) - Віннерс Клаб (Кот-д'Івуар)

Металіст (перший тайм): Шуст - Вільягра, Березовчук, Торсігльері, Фініньо, Торрес, Едмар, Марлос, Бланко, Вілліан, Крістальдо.

Металіст (другий тайм): Шуст - Пшеничних, Березовчук, Торсігльєрі, Шелаєв, Шарпар, Азацький, Бланко, Хав'єр, Барилко.

Віннерс Клаб: Тува - Бамба, Куадіо, Траоре, Ассуана, Доссо, Бадайє, Родольфо, Дідьє, Каліфа, Самбаке

Вілліан (8, 12, 25, 26, 31, 33), Крістальдо (9, 15 з пенальті), Бланко (17), Ассуана (38, автогол), Хав'єр (68,89), Пшеничних (70), Барилко (75) - Каліф (37)