Молодіжна збірна України тріумфально вийшла у плей-офф Кубка Співдружності

22 січня 2013, 12:45
0
25
Молодіжна збірна України за три матчі відправила у ворота суперників 10 м'ячів, не пропустивши жодного

Вигравши три поєдинки і не пропустивши жодного м'яча, команда Ковальця вийшла у чвертьфінал турніру.

Після перемог над командами Литви (3:0) та Молдови (2:0), 22 січня у третьому матчі групового турніру Кубка Співдружності молодіжна збірна України U-21 здобула впевнену перемогу над командою Туркменістану з рахунком 5:0.

Українська збірна вирішила всі питання про переможця матчу ще у першій половині зустрічі. Протягом півгодини гри нападаючий донецького Металурга Віталій Іванко оформив дубль, а перед свистком на перерву півзахисник київського Арсеналу Олександр Філіппов забив Туркменістану третього м'яча.

У другому таймі українці продовжили тиск на ворота суперників і це принесло успіх. Форвард київської Оболоні Юрій Яковенко оформив власний дубль, спершу засмутивши голкіпера туркменської збірної на 52-гій хвилині, після чого забив за сім хвилин до кінця поєдинку.

Таким чином, молодіжна збірна України, набравши дев'ять очок у трьох матчах і не пропустивши жодного м'яча, виграла групу С і вийшла до чвертьфіналу. Її суперник стане відомий після завершення всіх матчів групового етапу турніру.