Шахтар виграв у Зеніта Суперкубок Чемпіонів

22 січня 2013, 17:01
0
35
Шахтар виграв перший трофей цього року

У вівторок, 22 січня, в товариському матчі за Суперкубок Чемпіонів донецький Шахтар обіграв пітерський Зеніт.

Перший тайм видав на поле шикарне видовище. Команди вирішили не розгойдуватися і показати, заради чого футболісти приїхали в Дубай. У перші 10 хвилин арбітр міг призначити у ворота Зеніта два пенальті - спочатку за фол Луковича проти Ракицького, а потім за потрапляння м'яча в руку Анюкова.

Шахтар не засмутився, і довів таки справу до логічного кінця. Скупчення людей у ​​штрафному Зеніту закінчилося тим, що захисники пітерської команди вибили м'яч в поле, там його підхопив Срна, віддав у штрафний на Вілліана, який переправляв на Мхітаряна, але в боротьбі з вірменським півзахисником м'яч у свої ворота переправив Губочан. 1:0.

Гол у відповідь трапився через 10 хвилин, і виглядав дуже дивно і курйозно - поки Халк лежав на газоні, а арбітр заспокоював грубіяна з Донецька, навіть не дивлячись на м'яч, Широков викотив м'яч на Зирянова, той опинився на побаченні з П'ятовим і забив гол. Після цього гравці і тренери Шахтаря довго обурювалися. 1:1

Але все змінив Генріх Мхітарян. Всього через 5 хвилин активний вірменин вискочив на пас Фернандіньйо і вивів Шахтар вперед! 2:1

Другий тайм пройшов спокійніше, і знову більше шансів створив Шахтар. Спочатку новачок команди Тайсон ледь не допоміг відзначитися Луїсу Адріано - перекладина прийшла на допомогу воротам росіян.

Потім зусилля Тайсона увінчалися успіхом - бразилець вивів на фланг Срна, Даріо навісив, а Едуардо спокійно з лінії воротарського замкнув подачу. 3:1, і результат поєдинку став остаточно ясним.

Минуло небагато часу, Шахтар відстояв підсумковий рахунок, а Зеніт вже нікуди особливо не прагнув. Фінальний свисток зафіксував перемогу "гірників" у матчі, який російська преса назвала Суперкубком СНД.

Шахтар (Донецьк, Україна) - Зеніт (Санкт-Петербург, Росія) 3:1

Голи: Губочан, 21 (а / г), Мхітарян, 38, Едуардо, 79 - Зирянов, 34

За матерыалами: СПОРТ bigmir)net