Українці розправилися з Молдовою на шляху до півфіналу Кубка Співдружності

23 січня 2013, 17:36
0
37
Збірна України двічі переграла на турнірі Молдову і тепер вдруге зіграє з Литвою

У чвертьфінальному матчі Кубка Співдружності молодіжна збірна України U-21 здобула впевнену перемогу над командою Молдови з рахунком 5:0.

Команда Сергія Ковальця, яка вже обігравала суперника на груповій стадії турніру з рахунком 2:0, зі стартових хвилин підтвердила статус фаворита поєдинку. Вже на 5-й хвилині півзахисник київської Оболоні Сергій Мякушко відкрив рахунок зустрічі.

У середині першого тайму суперник залишився в меншості, що полегшило завдання нашим футболістам. Арбітр видалив захисника Йона Санду за грубе порушення правил проти півзахисника київського Динамо Владислава Калитвинцева.

Підопічні Ковальця ще до перерви реалізували чисельну перевагу і забили другий м'яч - на 38-й хвилині відзначився гравець Севастополя Олександр Караваєв.

У другому таймі збірна України продовжила громити суперника. На 56-й хвилині нападаючий київської Оболоні Юрій Яковенко забив третій гол, а за вісім хвилин потому півзахисник "пивоварів" Іраклій Месхія остаточно поховав інтригу в матчі, змусивши голкіпера збірної Молдови капітулювати в четвертий раз.

Крапку в грі поставив точний удар форварда донецького Металурга Віталія Іванка.

У півфіналі Кубка Співдружності 25 січня українську "молодіжку" очікує зустріч з командою Литви, яка здолала збірну Таджикистану в серії післяматчевих пенальті - 1:1 (5:3). Матч між цими командами на груповому етапі завершився перемогою наших хлопців 3:0.

Україна - Молдова 5:0

Голи: Мякушко 5, Караваєв 38, Яковенко 56, Месхія 64 (пен.), Іванко 90

Україна: Шевченко, Мякушко (Юрій Яковенко 46), Коваль (Борис 46), Приндета, Озарків, Насонов (Трубочкін 72), Бабенко (Месхія 57), Калитвинцев (Полярус 68), Нойок (Іашвілі 63), Рижук, Караваєв (Іванко 60)