Дніпро в контрольному матчі переграв Рапід

0
39
Віталій Мандзюк відзначився голом у день свого народження

Перший гол у матчі забив іменинник Віталій Манзюк.

Команда Хуанде Рамоса здобула перемогу в стартовому матчі турніру Costa del Sol Trophy над румунським Рапідом з рахунком 3:1.

У стартовому складі дніпрян лінію оборони склали (зліва направо): Інкум, Чеберячко, Мандзюк, Федецький; в центр півзахисту вийшли Кравченко і Шахов, на лівий фланг - Коноплянка, на правий - Кулаков. Зозуля і Калинич діяли в передній лінії.

Єдиним польовим гравцем, який провів увесь матч, став якраз сьогоднішній іменинник Віталій Мандзюк. І саме він став автором першого гола в матчі, прекрасно замкнувши ударом головою подачу кутового від Сергія Кравченка.

Один гол і два видалення. Як Дніпро швейцарський Янг Бойз обіграв

Дніпро з початку матчу позначив свій вищий в порівнянні з Рапідом клас. Наша команда і атакувала більш злагоджено, і пресингувала суперника ефективно. Словом, командна взаємодія була на пристойному рівні. Міг подвоїти рахунок Євген Коноплянка, однак він влучив у штангу, завдаючи удару під кутом ліворуч після сольного проходу в штрафну.

Під кінець тайму активніше став діяти Рапід: далося взнаки те, що гравці Дніпра зараз перебувають під високими навантаженнями. І вже Яну Лаштувці довелося реагувати на щільний удар зліва метрів з 15-ти.

Дніпро втратив перемогу над командою другого іспанського дивізіону

Другий тайм Рапід почав активніше, однак нашій команді вдалося забити. Роман Зозуля на дальній штанзі вразив порожні ворота після прострілу Євгена Коноплянки.

Великий рахунок зробив Матеус, який вийшов на поле разом з великою групою партнерів у середині другого тайму. Він був точний на добиванні - удар Євгена Селезньова після подачі кутового відбив воротар.

Тут румунський клуб розмочив рахунок: Чалін точно пробив після деякої плутанини у штрафному дніпропетровців. Але кінцівка поєдинку залишилася за дніпропетровською командою. Налагодивши взаємодію, футболісти, які вийшли на заміну, перехопили ініціативу і впевнено провели завершальну чверть години.

Захисник Дніпра може перебратися в чемпіонат Англії

Наступним матчем турніру Costa del Sol Trophy для Дніпра стане зустріч з московським Динамо, призначена на 27 січня.

Дніпро - Рапід 3:1 (1:0)

Голи: Мандзюк (7), Зозуля (54), Матеус (71), Григоріє (72)

Попередження: Коноплянка (36), Інкум (64)

Дніпро: 16. Лаштувка Ян, 2. Інкум Самуель (17. Стрінич Іван, 66), 4. Кравченко Сергій - до (29. Ротань Руслан, 66), 5. Мандзюк Віталій, 7. Кулаков Денис (19. Кобахідзе Олександр, 66), 9. Калинич Нікола (21. Селезньов Євген, 66), 10. Коноплянка Євген (11. Олійник Денис, 66), 14. Чеберячко Євген (3. Мазух Онжржей, 66), 18. Зозуля Роман (99. Матеус, 66), 28. Шахов Євген (6. Канкава Джаба, 66), 44. Федецький Артем (24. Матуку Ерік, 66)

Ця ж новина на Спорт bigmir) net: Подарунок на іменини. Дніпро в контрольному матчі переграв Рапід

За матеріалами: fcdnipro.ua