Молодіжна збірна України - у фіналі Кубка Співдружності

25 січня 2013, 17:17
0
27
Капітан молодіжної збірної Нойок виведе свою команду на фінальний матч Кубка Співдружності

Сергей Ковалец в дебютном для себя турнире во главе сборной в шаге от завоевания трофея.

Наша молодіжна збірна у півфінальному матчі з рахунком 2:1 обіграла однолітків з Литви.

На груповій стадії наша команда розгромила суперника з рахунком 3:0, але звітний поєдинок видався більш складним і почався з пропущеного гола на п'ятій хвилині матчу. Шевченко невдало відбив м'яч прямо на Накрошіуса, який спокійно переправив його вже в порожні ворота. Цей гол став першим пропущеним для нашої команди на турнірі.

Протягом усього першого тайму підопічні Сергія Ковальця мали тотальну перевагу над суперником, яку, щоправда, перетворити в забиті м'ячі ніяк не вдавалося. Удари гравців Севастополя Володимира Коваля та Олександра Караваєва мети не досягли, а півзахиснику київського Динамо Владиславу Калитвинцеву не вдалося пробити литовського голкіпера.

Після перерви наставник української збірної провів ряд замін,  внаслідок чого ігрова і територіальна перевага української "молодіжки" наростала з кожною хвилиною і вилилася в видалення захисника литовської команди Марюса Мешкініса і пенальті, з якого півзахисник дніпропетровського Дніпра Руслан Бабенко зрівняв рахунок на 69-й хвилині.

Після забитого гола наша команда не зменшувала обертів і в підсумку перемогу нам приніс точний удар нападника київської Оболоні Юрія Яковенка за п'ять хвилин до закінчення зустрічі.

Завершення матчу ознаменувався подвійним видаленням у складі обох команд - литовського форварда Лукаса Спальвіса й українського захисника Дмитра Рижука.

У неділю збірна України зіграє у фінальному матчі з переможцем пари Росія - Білорусь.

Україна - Литва 2:1

Голи: Бабенко 68 (пен.), Яковенко 85 - Накрошіус 5

Україна: Шевченко, Мякушко (Іванко 56), Коваль (Яковенко 46), Приндета, Озарків, Насонов (Месхі 62), Бабенко, Калитвинцев (Тащі 48), Нойок, Рижук, Караваєв (Полярус 89)

Литва: Лідакявічус, Накрошіус, Дапкус, Норвілас, Бенета, Спальвіс, Казлаускас (Рібокас 88), Доукша, Велюліс, Мешкініс, Багдонавічюс

Попередження: Караваєв 28, Рижук 71, Рижук 86 - Доукша 30, Багдонавічюс 67, Дапкус 72, Спальвіс 86

Вилучення: Рижук 86 - Мешкініс 68, Спальвіс, 86