0
19
Динамо на позитивній ноті завершило перший збір

Кияни з рахунком 3:2 обіграли Люцерн в останньому матчі першого збору.

На цей матч Олег Блохін поставив у стартовий склад вісім українців. З легіонерів з перших хвилин вийшли тільки португалець Мігель Велозу і хорвати Домагой Віда і Ніко Кранчар.

На жаль вже в середині першого тайму, на 26-й хвилині Динамо довелося провести незаплановану заміну. Шовковський не зміг продовжити гру, і місце у воротах зайняв Максим Коваль.

Динамо зазнає втрат. Шовковський травмувався під час матчу

Першу загрозу воротам Люцерна динамівці створили на 13-й хвилині зустрічі. Ярмоленко перехопив м'яч на чужій половині поля, увірвався в штрафну і сильно пробив, але влучив точно в голкіпера, який вийшов з воріт.

Активно підключався до атак Сидорчук. Спочатку його удар метрів з 23-х в ефектному стрибку парирував голкіпер, а потім Сергій повинен був забивати після пасу Велозу, але в останню секунду на шляху м'яча став захисник "жовтих". Швейцарці тим часом також не відсиджувалися в обороні. Воротам Динамо в першому таймі по черзі загрожували Жігакс, Вінтер та Андріст.

На 42-й хвилині "біло-сині" провели чудову атаку і відкрили рахунок. Ярмоленко на правому фланзі п'ятою віддав пас Люльці, Сергій навісив у штрафну, а Андрій Цуріков з дальнього кута воротарського головою послав сферу точно в кут воріт, забивши, таким чином, свій дебютний гол у футболці Динамо.

Експерт: Блохін не встигне підготувати Динамо до Ліги Європи

Але піти на перерву, ведучи в рахунку, нашій команді не вдалося. На останній хвилині тайму найкращий бомбардир Люцерна Андріст обвідним ударом з лінії штрафного відправив м'яч точно в лівий від Коваля кут воріт.

Після перерви динамівцям вдалося знову швидко знову повести в рахунку. На 54-й хвилині Адмір Мехмед наздогнав м'яч на лівому фланзі і прострілив у штрафну, звідки Лукман Аруна в дотик пробив точно в дальній кут.

На 73-й хвилині ця зв'язка помінялася ролями. На цей раз Аруна віддав на Мехмеда, і наш швейцарець, обігравши захисника, ударив у ближній кут, в той час як воротар вже зробив рух у протилежний бік - 3:1!

Куди подівся Артем? Мілевський зник з вітрини клубного магазину Динамо

Доля зустрічі була, по суті, вирішена. Але до кінця матчу швейцарці один м'яч таки відіграли. Тіссоне навісив зліва, а Отеле, відірвавшись від захисників, з меж воротарського в падінні головою замкнув навіс. Підсумковий рахунок - 3:2. Динамо знову обіграє команду зі Швейцарії та на мажорній ноті закінчує перший збір в Марбельї.

Відразу після закінчення матчу динамівців чекав автобус в аеропорт і переліт до Києва. Попереду у гравців декілька днів відпочинку, після чого вони знову вирушать у майже домашню Марбелью на другий збір.

Головний тренер Динамо Олег Блохін в ці дні залишиться в Іспанії, щоб не ризикувати здоров'ям після перенесеної не так давно операції. Залишаться на Піренеях і сім гравців команди, викликаних для підготовки у складі збірної України до товариської гри з командою Норвегії, яка відбудеться в Севільї 6 лютого.

Динамо - Базель - 3:2 (1:1)

Динамо: Шовковський (к) (Коваль, 26), Люлька (Даніло Сілва, 46), Віда, Михалик (Хачеріді, 46), Селін (Тайво, 46), Велозу (Гармаш, 46), Сидорчук (Богданов, 46), Цуріков (Мехмед, 46), Кранчар (Аруна, 46), Кравець (Безус, 46), Ярмоленко (Вукоєвич, 59).

Люцерн: Зібунг, Пульчіч, Люстенбергер (к), Рангелов (Крісжу, 46), Гігакс (Тіссоне, 46), Штаель, Вінтер (Сігріст, 46), Хохштрассер, Саар, Вісс (Моуанге Отеле, 46), Андріст.

Голи: Цуріков (42), Аруна (54), Мехмед (73) - Андріст (45), Моуанге (85).

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: На доріжку. Динамо перемагає швейцарців і їде додому без Блохіна

За матеріалами: fcdynamo.kiev.ua

ТЕГИ: Олег БлохинДинамо КиевЛукман АрунасборыАдмир МехмедиАндрей Цуриков