Металіст здобув надвольову перемогу над ЦСКА

2 лютого 2013, 18:20
0
13
Металіст переграв ЦСКА

У суботу, 2 лютого, харківський Металіст завершив перемогою товариський матч з лідером чемпіонату Росії московським ЦСКА, повідомляє офіційний сайт клубу.

У середині першого тайму Металіст швидко пропустив два голи. Спочатку Хонда з рикошетом реалізував штрафний удар, а вже в наступній атаці Тошич довів перевагу ЦСКА до більш вагомого значення. Але харків'яни не стали відкладати голи в довгий ящик. Спочатку Марлос віддав гольову передачу на Жажу, а потім сам Джексон Коельо асистував Марлосу.

У другому таймі забивала лише одна команда - українська. Спочатку Марлос зі штрафного подав точно на голову Папи Гуйє, а під кінець поєдинку Вілліан Гомес допоміг відзначитися Фініньо.

Таким чином, Металіст здобув ще одну перемогу в залік так званого "чемпіонату СНД" - поки що наші лідери росіянам не програють. Примітно, що хоча і грали одна проти одної російська й українська команди, але голи виявилися на рахунку японця, серба, сенегальця і трьох бразильців.

Товариський матч

Металіст - ЦСКА - 4:2 (2:2)

Голи: Хонда, 27 (0:1), Тошич, 28 (0:2), Жажа, 30 (1:2), Марлос, 45 (2:2), Папа Гуйє, 64 (3:2), Фініньо, 82 (4:2)

Металіст: Горяїнов, Вільягра, Папа Гуйє (Березовчук 84), Торсігльері, Фініньо (Азацький 86), Торрес, Едмар (Краснопьоров 46), Бланко (Вілліан 46), Соса (Шарпар 77), Марлос (Шелаєв 84), Жажа

ЦСКА: Чепчугов (Ревякін 46), Тен, Рахіміч, Васін, Щенніков, Вернблум (Ельм 46), Цауне (Безліхотнов 65), Тошич (Єфремов 65), Вагнер Лав (Засєєв 65), Хонда (Нетфуллін 65), Панченко (Мамаєв 46)

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Бразильська феєрія. Металіст здобув надвольову перемогу над ЦСКА