Фоменко стартує з перемоги. Збірна України обіграла Норвегію

6 лютого 2013, 21:09
0
16

У середу, 6 лютого, у товариському матчі збірна України виграла у збірної Норвегії і отримала першу перемогу під керівництвом нового тренера Михайла Фоменка.

Подробиці і текстову трансляцію матчу дивіться ТУТ.

Для нашої збірної цей матч можна умовно поділити на два відрізки. Перший тайм видався не дуже видовищним, але приніс відразу два забиті голи. У другому таймі гра України з виходом на поле Євгена Коноплянки засяяла яскравими фарбами, але мало не принесла пропущені голи.

Відсутність моментів на початку гри наші футболісти компенсували високою самовіддачею і практично 100% результативністю. Спочатку Ярмоленко класно підключив Федецького, а Артем влучно навісив на далеку штангу. Микола Морозюк, який грав всього-лише у другому своєму матчі за збірну, опинився у потрібному місці у потрібний час, та ще й пробив між воротарем і штангою у ворота! 1:0

До кінця тайму наші хлопці заколисали норвежців і забили ще раз. Зозуля отримав пас на межі оффсайда, відкотив м’яч трохи назад - і Ярмоленко влучно пробив повз воротаря! 2:0

У другому таймі українці створили кілька хороших моментів, особливо помітною була їхня перевага у верховій боротьбі.

Але несподівано героєм кінцівки поєдинку став Андрій П’ятов. Усе почалося з прекрасного сейва воротаря Шахтаря після удару Ельюнуссі. Потім Мандзюк заробив червону картку за фол останньої надії. Норвегія мала прекрасний шанс забити перший за 6 ігор з Україною гол, коли Федецький руками поклав у штрафний все того ж таки Ельюнуссі, але капітан норвежців не зміг переграти П’ятова у дуелі з 11-метрової позначки. А в доданий час П’ятов примудрився відбити удар навіть спиною.

Загалом, перший матч Михайла Фоменка виявився дуже цікавим, так що з нетерпінням чекаємо на першу офіційну перевірку. Чекати недовго - попереду Польща

Україна - Норвегія - 2:0

Гол: Микола Морозюк (17), Андрій Ярмоленко (42)

Видалення: Віталій Мандзюк (84)

ТЕГИ: сборная Украинытоварищеский матчсборная НорвегииМихаил Фоменко