Тренер Динамо: Події на полі були схожі на борцівські сутички

8 лютого 2013, 10:24
0
28
Андрій Баль залишився незадоволений суддівством у матчі з Атлетіко

Асистент головного тренера Динамо Андрій Баль прокоментував поразку киян бразильському Атлетіко Паранаенсе (0:1).

"Якщо у першому таймі команди ще грали у футбол, то після перерви ті події, які відбувалися на футбольному полі, були більше схожі на борцівські сутички.

Я думаю, що коментувати особливо нічого, оскільки як такого футболу і не було. Негарно шукати крайнього, але сьогодні просто потворно відпрацював арбітр. Він не міг керувати грою, тим самим змусивши обидві команди нервувати.

Що стосується пропущеного м'яча, то помилку допустив Тайво. Не можна йти у дриблінг поблизу від воріт, і суперник моментально покарав нас за це.

У цілому, ми подивилися молодих гравців, які виходили сьогодні на поле, склали якусь думку про них. Залишилася одна гра, і якщо буде аналогічне суддівство, то ми перед першим матчем із Бордо, який відбудеться вже за тиждень, можемо втратити кількох гравців.

Я не розумію, через що суддівська бригада не зарахувала два забитих нами м'ячі... Втім, хлопці отримали певне навантаження, і будемо рухатися далі", - зазначив Баль.

За матеріалами: fcdynamo.kiev.ua