Кубок легенд. Україна поступилася у фіналі команді Росії

10 лютого 2013, 15:57
0
51
Збірна України другий рік поспіль стає другою на Кубку легенд

Збірна Росії вп`яте виграла Кубок легенд, обігравши наших футболістів з рахунком 9:6.

Вирішальною стала перевага російських футболістів у першому таймі, коли у ворота нашої команди влетіло сім голів (Аленічев - 3, Тихонов, Смертін, Титов, Шмарко) після чого один гол відквитав Віталій Косовський.

У другому таймі наша збірна зіграла краще, але п'яти забитих голів не вистачило, щоб дістати команду господарів, яка в п'ятий раз в історії турніру стала переможцем.

Кубок Легенд. Україна розносить Португалію і битиметься з Росією у фіналі

Відзначимо, що рік тому збірна ветеранів України також програла росіянам у фіналі Кубка Легенд з рахунком 2:6.

Росія - Україна 9:6

Голи: Аленичев - 3, Тихонов - 2, Смертін, Титов, Гончаров, Шмарко - Косівський, Цихмейструк, Закарлюка, Смертін - автогол, Нагорняк - 2.

Україна: Сирота, Федоров, Мізін, Ващук, Дмитрулін, Закарлюка, Цихмейструк, Нагорняк, Прізетко, Косовський, Яшкін.

Ця ж новина на Спорт bigmir) net: Кубок легенд. Україна поступилася у фіналі команді Росії