13 лютого 2013, 00:03
0
11
На полі кипіли пристрасті

У вівторок, 12 лютого, в першому матчі 1/8 фіналу Ліги Чемпіонів іспанська Валенсія на своєму полі програла паризькому ПСЖ.

Подробиці та текстову онлайн-трансляцію матчу читайте ТУТ.

Перший тайм парижанам відверто вдався. Незважаючи на те, що трибуни підтримували Валенсію, активніше себе проявляли гості. Особливо добре запам'ятався Лукас Моура, для якого цей матч став дебютним у Лізі Чемпіонів. Молодий бразилець для початку потрапив у штангу, а в кінцівці поєдинку допоміг організувати гол, шикарно обігравши захисника біля лицьової лінії.

А на 10-й хвилині ПСЖ повів у рахунку. Пасторе віддав пас на Лавессі, той потужно увійшов в штрафну і красиво пробив повз воротаря. 0:1

AP
Лавессі радіє забитому голу

Після цього на полі точилася напружена боротьба, яка закінчилася другим голом у ворота господарів. Лукас відмінно прострілив, а Пасторе пробив між ніг Гуаіте. 0:2, і у Валенсії стало дуже мало шансів на порятунок.

AP
Воротар ПСЖ рятує свою команду

Ось тільки що допомогло господарям - це відсутність "інстинкту вбивці" у гостей. Лавессі двічі втрачав просто 99% моментів. І в кінцівці це дало про себе знати - чергова подача Тіно Кости закінчилася тим, що самотній Рамі вискочив на м'яч і вколотив гол з кількох метрів. 1:2

AP
Девід Бекхем і спортдір ПСЖ Леонардо на трибунах

А в довершення всіх бід парижанин Златан Ібрагімович отримав червону картку на рівному місці і тепер пропустить гру-відповідь. Тому все вирішиться в Парижі.

Валенсія (Іспанія) - ПСЖ (Франція) - 1:2

Гол: Аділь Рамі (90) - Есекьель Лавессі (10), Хав'єр Пасторе (43)

Вилучення: Златан Ібрагімович (90 +2)

Ця ж новина на Спорт bigmir) net: ПСЖ перемагає Валенсію, але втрачає Ібрагімовича

За матеріалами: СПОРТ bigmir) net